18:02:24 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰ درصد از سالمندان زنجانی تحت پوشش هیچ نهادی نیستند
به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی بعد از  ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه بیش از ۹۲ درصد از وظایف سازمان بهزیستی زنجان واگذارشده است، افزود: برخی از وظایف حوزه سالمندی نیز به بخش خصوصی واگذارشده است.  وی اظهار کرد: در استان زنجان بیش از ۳۰ درصد از سالمندان تحت پوشش هیچ نهادی نیستند و باید خدمات لازم برای […]
۳۰ درصد از سالمندان  زنجانی تحت پوشش هیچ نهادی نیستند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی بعد از  ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه بیش از ۹۲ درصد از وظایف سازمان بهزیستی زنجان واگذارشده است، افزود: برخی از وظایف حوزه سالمندی نیز به بخش خصوصی واگذارشده است. 

وی اظهار کرد: در استان زنجان بیش از ۳۰ درصد از سالمندان تحت پوشش هیچ نهادی نیستند و باید خدمات لازم برای این جامعه هدف موردتوجه قرار گیرد. 

خبر جدید  تمام مشکلات جهان اسلام به خاطر دوری از سیره پیامبر اکرم است

مدیرکل بهزیستی استان زنجان بر خانواده محوری تأکید کرد و گفت: باید برنامه‌ریزی لازم انجام شود تا سالمندان در خانواده‌ها نگهداری شوند. 

محمدی ابراز کرد: نباید سالمندان کنار گذاشته شوند و توانمندسازی آنها باید موردتوجه قرار گیرد. 

وی بابیان اینکه فعالیت‌های شورای سازمان‌دهی سالمندان با جدیت در استان زنجان دنبال می‌شود، افزود: سازمان بهزیستی استان زنجان به توانمندسازی سالمندان توجه جدی دارد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان یادآور شد: یکی از برنامه‌های مهم و  پیش روی بهزیستی، ایجاد محیط‌های دوستدار سالمند و توانمندسازی سالمندان است. با افزایش جمعیت سالمندان، از تعداد جمعیت فعال کم می‌شود و از این‌رو سالمندان باید از آموزش‌های لازم برخوردار شوند. 

خبر جدید  روز اول کنکوری ها.

محمدی افزود: توسعه و گسترش تشکل‌های مردم‌نهاد با محوریت سالمندان از برنامه‌های سازمان بهزیستی است و با اجرای طرح توانمندسازی سالمندان آرامش و روان این افراد هم تقویت می‌شود و طرح توانمندسازی سالمندان طرح برای نخستین بار به‌صورت پایلوت در سطح کشور در استان زنجان در حال اجرا است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد