10:20:19 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۵میلیارد تومان جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان بخشیده شد
میرحیدر رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طی سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان بخشودگی جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان صورت گرفته است و همه این اقدامات در راستای حمایت از صنعت استان برای سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شده است. وی اظهار کرد: ۲۵ شرکت فعال استان زنجان در خارج از استان مالیات […]
۳۵میلیارد تومان جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان بخشیده شد

میرحیدر رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: طی سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان بخشودگی جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان صورت گرفته است و همه این اقدامات در راستای حمایت از صنعت استان برای سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شده است.

وی اظهار کرد: ۲۵ شرکت فعال استان زنجان در خارج از استان مالیات پرداخت می‌کردند که با مذاکرات انجام‌شده پرونده هفت شرکت به استان  برگشت داده شد.

خبر جدید  عزاداری‌ها مروج «اسلام ناب» و «فرهنگ عاشورا» باشد

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: تعداد زیادی از مردم مخاطب نظام مالیاتی هستند و باید احترام به ارباب‌رجوع، رفع مشکلات مؤدیان و تعامل و توافق با آنان برای وصول عادلانه مالیات، در دستور کار مسئولین اداره کل باشد.

رضوی تأکید کرد: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از فضای کسب‌وکار، تولید و اشتغال اداره مالیاتی نسبت به بخشودگی جرائم توجه لازم را دارد.

خبر جدید  کشف 9 میلیارد تومان کالای احتکار شده در زنجان

وی گفت: کارکنان اداره امور مالیاتی به‌عنوان سربازان اقتصادی در این اداره تلاش می‌کنند و توجه به فضاهای فیزیکی موردتوجه اداره مالیاتی است تا روند ارائه خدمات به مردم تسریع شود.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان ابراز کرد: مالیات بر ارزش‌افزوده زمینه‌ساز عدالت مالیاتی است و در این میان ۹۰ درصد از درآمدهای عمومی استان زنجان از محل وصول مالیات تأمین می‌شود و باید جامعه را به سمتی ببریم که هر چیزی اقتصاد ما را تحت‌الشعاع  قرار ندهد.

خبر جدید  هر سال ۳۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس در قزوین منتشر می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد