9:51:22 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۹۴ بازرسی از واحدهای صنفی زنجان انجام گرفته است
مرتضی ممیزی در گفتگو با خبرنگار مهر به گشت سیار تعزیرات حکومتی استان زنجان طی ۱۱ ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی ۸۴ اکیپ با ۳۹۴ بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان توسط گشت‌های بازرسی تعزیرات حکومتی استان زنجان انجام‌گرفته است.  وی اظهار کرد: در این بازرسی‌ها ۳۴۷ واحد متخلف در استان […]
۳۹۴ بازرسی از واحدهای صنفی زنجان انجام گرفته است

مرتضی ممیزی در گفتگو با خبرنگار مهر به گشت سیار تعزیرات حکومتی استان زنجان طی ۱۱ ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی ۸۴ اکیپ با ۳۹۴ بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان توسط گشت‌های بازرسی تعزیرات حکومتی استان زنجان انجام‌گرفته است. 

وی اظهار کرد: در این بازرسی‌ها ۳۴۷ واحد متخلف در استان زنجان شناسایی‌شده و تعداد پرونده‌های متشکله ۵۶۱ پرونده بوده است.

خبر جدید  آغازجمع آوری زکات مستحبی میوه در مراغه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: محکومیت پرونده‌های متخلف طی ۱۱ ماهه سال جاری ۷۹۷ میلیون ریال بوده  و  بیشتر تخلفات این پرونده‌ها درج نکردن قیمت، عدم صدور فاکتور و رعایت نکردن موازین بهداشتی و گران‌فروشی بوده است. 

ممیزی به ورود پرونده‌های کالای قاچاق در استان زنجان طی ۱۱ ماهه سال جاری اشاره کرد و یاد آور شد: طی این بازه زمانی پرونده کالای قاچاق مربوط به پوشاک بیشترین پرونده‌های وارده به اداره تعزیرات حکومتی استان بوده است.

خبر جدید  میدان احشام زنجان در روز عید سعید قربان

وی تأکید کرد: وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی رسیدگی به تخلفات اقتصادی در جامعه است و این اداره در سه حوزه وظایف خود را انجام می‌دهد و رسیدگی به تخلفات اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه و عدم رعایت قوانین نظام صنفی و اجحافی که از سوی برخی صنوف در حق مصرف‌کنندگان ازجمله وظایف این اداره است. 

خبر جدید  باید از نهال انقلاب حراست کرد

ممیزی تصریح کرد: اداره صلاحیت رسیدگی به تخلفات اشخاص حقوقی و حقیقی را دارد و بر اساس ماده ۱۸ قانون، تعزیرات حکومتی صلاحیت رسیدگی و اعمال مجازات را دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: تعزیرات حکومتی استان زنجان با قاچاقچیان کالا و خدمات به جد برخورد می‌کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد