18:14:18 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳ هزار پرونده مالی جدید در زنجان شناسایی شده است
به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل عباسچیان بعد از ظهر  پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، افزود: تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد و در این میان حق تقدم با درآمدها بوده و منابع ما بسیار محدود است. وی اظهار کرد: همه درآمدهای استان زنجان از چهار منبع درآمدهای ملی، استانی، اختصاصی و شرکت‌های دولتی انجام می‌شود و در همین […]
۳ هزار پرونده مالی جدید در زنجان شناسایی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل عباسچیان بعد از ظهر  پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، افزود: تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد و در این میان حق تقدم با درآمدها بوده و منابع ما بسیار محدود است.

وی اظهار کرد: همه درآمدهای استان زنجان از چهار منبع درآمدهای ملی، استانی، اختصاصی و شرکت‌های دولتی انجام می‌شود و در همین راستا میزان درآمد کل استان زنجان در این بخش‌ها تا پایان دی‌ماه ۹ هزار و ۷۸۶ میلیون ریال بوده که نسبت به مصوب یک ساله آن ۸۸ درصد تحقق درآمد بوده و نسبت به سهمیه تا پایان دی‌ماه ۱۰۵.۶ درصد محقق شده است.

خبر جدید  وحدت، خمیر مایه عزت و پیشرفت هر جامعه است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان با بیان اینکه میزان درآمدهای استان زنجان نسبت به عملکرد سال گذشته ۲.۴ درصد رشد داشته است، افزود: درآمدهای عمومی استان زنجان از شش منبع دریافت مالیات‌های مستقیم و مالیات‌های غیرمستقیم است و ۳ هزار و ۷۶۰ میلیون ریال نیز وصول مالیات‌های غیرمستقیم بوده و تا پایان دی‌ماه امسال ۲ هزارو ۶۵۰ میلیون ریال میزان وصول مالیات مستقیم بوده  است. 

خبر جدید  اغلب متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی مهارت کافی ندارند

عباسچیان ابراز کرد: ۳ هزار پرونده با منابع مالی جدید طی سال گذشته در استان زنجان شناسایی‌شده و در این میان ۵۰ درصد وصول مالیات به‌کار گرفته‌شده است. 

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان تصریح کرد: از سال ۱۳۸۶ تا پایان آبان سال جاری تاکنون ۶۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار  سرمایه‌گذاری خارجی در استان زنجان مصوب و ثبت‌شده است که  این میزان سرمایه‌گذاری‌ها شامل سرمایه‌گذاری که در استان زنجان تحت پوشش قانون حمایت از قانون سرمایه‌گذاری خارجی قرار گرفتند و به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی ثبت شدند.

خبر جدید  دستگیری ۴ شکارچی غیر مجاز در شهرستان طارم/کشف ۳ قبضه اسلحه قاچاق

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد