1:34:43 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰ ایستگاه برای صدور کارت هوشمند ملی در استان زنجان مستقر شده است
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان به استقرار ۴۰ ایستگاه برای اخذ درخواست مردم به منظور صدور کارت ملی اشاره کرد و گفت: مردم تا پایان امسال برای دریافت کارت هوشمند ملی فرصت دارند. شعار سال: علی شفیعی امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه شهرستان زنجان اظهار داشت: هر جامعه‌‌ای برای برنامه‌ریزی دقیق از سطح […]
۴۰ ایستگاه برای صدور کارت هوشمند ملی در استان زنجان مستقر شده است

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان به استقرار ۴۰ ایستگاه برای اخذ درخواست مردم به منظور صدور کارت ملی اشاره کرد و گفت: مردم تا پایان امسال برای دریافت کارت هوشمند ملی فرصت دارند.

شعار سال: علی شفیعی امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه شهرستان زنجان اظهار داشت: هر جامعه‌‌ای برای برنامه‌ریزی دقیق از سطح خانواده تا کشور به آمار مستند و اداره‌ای که نفوس و جمعیت را ثبت و ضبط کند نیاز دارد و بر این اساس ثبت احوال از ۹۹ سال پیش در ایران کار خود را آغاز کرد.

خبر جدید  توانمندی های روستاهای زنجان

وی با اشاره به اینکه جمعیت ایران ۹۹ سال پیش ۱۰ میلیون نفر برآورد شده بود ابراز کرد: جمعیت ایران در سرشماری سال ۹۵ بیش از ۷۹ میلیون و ۹۲۶ هزار نفر ثبت شده و جمعیت استان زنجان نیز یک میلیون و ۵۷ هزار و ۴۶۱ نفر است.

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان ولادت، ازدواج، طلاق و وفات وقایع چهارگانه‌ای است که در ثبت احوال ثبت می‌شود، افزود: صدور کارت هوشمند ملی از دیگر اقدامات این اداره است که مزایای فراوانی دارد و فقط با حضور خود شخص امکان استفاده دارد.

خبر جدید  آمریکا به راحتی زیر همه وعده‌های خود زده است

وی با اشاره به اینکه همه افراد بالای ۱۵ سال باید تا پایان امسال صاحب کارت هوشمند ملی شوند بیان کرد: ۴۰ ایستگاه در استان زنجان و ۱۶ دفتر پیشخوان و دفاتر پستی در سطح شهر زنجان آماده اخذ درخواست برای صدور کارت هوشمند ملی هستند.

شفیعی با تاکید بر ثبت به‌موقع وقایع حیاتیتصریح کرد: در حال حاضر میانگین ثبت وقایع حیاتی ۹۸ درصد است و در تلاش هستیم این رقم را به بالاترین حد برسانیم چرا که آمارهای دقیق سبب تسریع و افزایش دقت در برنامه‌ریزی مسئولان می‌شود.

خبر جدید  نفوذ معنویت در اندیشه‌های مردم؛ رمز پیروزی انقلاب

وی به اقدامات و پیشرفت‌های استان زنجان در صدور شناسنامه مکانیزه اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۸۰ هزار شناسنامه مکانیزه در استان زنجان صادر شده است. با اطلاعات دقیقی که ثبت می‌شود مهاجرت افراد نیز با استفاده از اطلاعات کارت ملی و کد پستی قابل رصد است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۰۷۹۷۸، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد