8:53:21 - یکشنبه 12 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۰ درصد بهای گندم به گندم‌کاران پرداخت نشده است
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت:در مجموع مطالبات گندمکاران زنجانی از شرکت غله ۲۵۳ میلیارد تومان است که تنها ۵۰ درصد معادل ۱۲۶ میلیارد تومان آن باقی مانده است. شعار سال: محمد ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه زنجان جزو چهار استانی است که طبقمصوبه دولت، گندم […]
۵۰ درصد بهای گندم به گندم‌کاران پرداخت نشده است

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت:در مجموع مطالبات گندمکاران زنجانی از شرکت غله ۲۵۳ میلیارد تومان است که تنها ۵۰ درصد معادل ۱۲۶ میلیارد تومان آن باقی مانده است.

شعار سال: محمد ایزدی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه زنجان جزو چهار استانی است که طبقمصوبه دولت، گندم را به صورت آزمایشی از طریقبورس کالامعامله کرد، از اجرای موفقیت‌آمیز این طرح خبر داد.

خبر جدید  اخذ مالیات از بنگاه‌های آستان قدس +اینفوگرافیک

محمد ایزدی اظهار کرد: امسال بیش از ۵۲ هزار تن از گندم کشاورزان زنجانی برای فروش در بورس کالا عرضه شد که بیش از ۱۲ هزار تن آن به فروش رسید.

وی افزود: هر کیلو گندم که سال قبل هزار و ۲۷۰ تومان و ۵ ریال بود در سال‌جاری هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد و قیمت عرضه گندم در بورس هم ۹۰۰ تومان بود.

خبر جدید  جشنواره غذا گامی بلند برای رونق اقتصادی

ایزدی ادامه داد: طی سال‌جاری بیش از ۱۹۵ هزار تن گندم از کشاورزان زنجانی خریداری شد که ۵۰ درصد مطالبات کشاورزان معادل ۱۲۷ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: در مجموع مطالباتگندمکاران زنجانیاز شرکت غله ۲۵۳ میلیارد تومان است که تنها ۵۰ درصد معادل ۱۲۶ میلیارد تومان آن باقی مانده است و سعی می‌شود در آینده‌ای نزدیک مطالبات گندمکاران پرداخت شود.

خبر جدید  قیمت پروازها به‌دست مردم سقوط کرد

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۲۰ آبان ۹۶، کدمطلب:۶۳۱۶۹۲۲، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد