10:23:43 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵۷درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی دریافت کردند
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی شفیعی شامگاه دوشنبه در دیدار با روسای دفاتر پستی در محل ثبت احوال استان زنجان، به آمار صدور کارت هوشمند ملی در استان زنجان طی ۱۱  ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی ۱۶۰ هزار و ۹۳۸ فقره کارت هوشمند ملی در استان صادرشده است.  […]
۵۷درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی دریافت کردند

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی شفیعی شامگاه دوشنبه در دیدار با روسای دفاتر پستی در محل ثبت احوال استان زنجان، به آمار صدور کارت هوشمند ملی در استان زنجان طی ۱۱  ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی ۱۶۰ هزار و ۹۳۸ فقره کارت هوشمند ملی در استان صادرشده است. 

وی اظهار کرد: از ابتدای طرح صدور کارت هوشمند ملی تاکنون ۴۶۰ هزار و ۵۴۱ فقره کارت هوشمند ملی در استان صادرشده است. 

مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان گفت: این طرح از سال ۹۱ در استان زنجان کاربردی شده و تمام افراد بالای ۱۵ سال دارای شناسنامه عکس‌دار، واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند و محدودیتی برای صدور این کارت در استان زنجان وجود ندارد. 

خبر جدید  کشف چراغ پیه‌سوز 800 ساله در شهر دندی

شفیعی گفت: افراد واجد شرایطی که تاکنون موفق به دریافت کارت هوشمند ملی از سازمان ثبت‌احوال نشده‌اند، باید هر چه سریع‌تر به ایستگاه‌های کارت هوشمند ملی مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و دریافت آن اقدام کنند.

وی جمعیت واجد شرایط کات هوشمند ملی در استان زنجان را ۸۰۴ هزار و ۵۳۷ نفر اعلام کرد و گفت: کل افرادی که در استان زنجان تاکنون کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند ۴۶۰ هزار و ۵۴۱ نفر معادل ۵۷.۲ درصد است.

خبر جدید  تیم فلوربال زنجان قهرمان جام فجر شد

مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان ابراز کرد: تعداد ایستگاه‌های کاری فعال کارت هوشمند ملی در استان زنجان ۴۰ دفتر است که شامل ۱۲ اداره و ۱۲ پست  ۱۶ دفتر پیشخوان است.

شفیعی  به صدور کارت ملی هوشمند اشاره کرد و یاد آور شد: کارت ملی هوشمند با ارائه سه کاربرد اصلی شناسایی، تصدیق هویت و امضای دیجیتال این امکان را فراهم می‌کند تا بتوان از کارت به‌عنوان یک ابزار چندکاره استفاده کرد و از وقوع جرائم و سوءاستفاده هم جلوگیری می‌کند و سازمان ثبت‌احوال برای صدور کارت هوشمند ملی تاکنون موفق بوده است. 

خبر جدید  ۱۳۰ طرح گردشگری روستایی آذربایجان شرقی به بانک ها معرفی شد

مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان تصریح کرد: تخصیص شماره ملی، صدور کارت شناسنامه ملی، ارائه شناسنامه‌های رایانه‌ای، آرشیو اسناد هویتی، صدور کارت شناسایی هوشمند ازجمله خدمات مکان محور این اداره کل است که توسط همکاران این اداره به مردم ارائه می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب