9:45:32 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۵ هزار زنجانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند
سردار جهانبخش کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر به اردوی راهیان نور اشاره کرد و افزود: تنها راه تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزاری طرح اردوی راهیان نور است. وی از اعزام بیش از ۵ هزار نفر از استان زنجان به مناطق جنگی خبر داد و اظهار کرد: آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها از نهادهای  […]
۵ هزار زنجانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند

سردار جهانبخش کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر به اردوی راهیان نور اشاره کرد و افزود: تنها راه تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزاری طرح اردوی راهیان نور است.

وی از اعزام بیش از ۵ هزار نفر از استان زنجان به مناطق جنگی خبر داد و اظهار کرد: آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها از نهادهای  متولی در اعزام کاروان‌های راهیان نور هستند.

خبر جدید  فعالیت موکب حیدریه زنجان تا دو روز پس از اربعین ادامه دارد

 فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان بر تقویت روحیه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: در این راستا برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنگی کشور برنامه‌ریزی‌شده و این طرح در بحث تقویت فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مؤثر است.

کرمی تأکید کرد: خوشبختانه در استان زنجان استقبال از اردوی راهیان نور بسیار خوب است.

خبر جدید  کشف شکلات تریاک توسط ماموران امانات پستی تبریز

وی افزود: امروز دشمن با جنگ نرم وارد عرصه شده و جوانان را مورد هدف خود قرار داده که در این میان باید طرح راهیان نور به خوبی برگزار شود و در سال جاری اردوی راهیان نور در قالب دانش آموزان، کارمندان و دانشجویان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زمین‌های بی استفاده دستگاه‌ها شناسایی شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد