17:00:25 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۰ هزار نفر در زنجان تحت پوشش شبکه های تعاونی روستایی هستند
به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، از وجود ۱۰۸ شبکه تعاونی فراگیر روستایی و کشاورزی  در استان زنجان خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ هزار نفر تحت پوشش این تعاونی‌ها هستند.  وی اظهار کرد: این تعداد تعاونی در قالب هرمی فعالیت می‌کنند و به اتحادیه کشوری متصل هستند و سیاست‌گذاری خود را از اتحادیه کشور […]
۶۰ هزار نفر در زنجان تحت پوشش شبکه های تعاونی روستایی هستند

به گزارش خبرنگار مهر، حسین جعفری بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، از وجود ۱۰۸ شبکه تعاونی فراگیر روستایی و کشاورزی  در استان زنجان خبر داد و افزود: بیش از ۶۰ هزار نفر تحت پوشش این تعاونی‌ها هستند. 

وی اظهار کرد: این تعداد تعاونی در قالب هرمی فعالیت می‌کنند و به اتحادیه کشوری متصل هستند و سیاست‌گذاری خود را از اتحادیه کشور اخذ می‌کنند. 

خبر جدید  اعیاد شعبانیه رشته محبت به اهل‌بیت پیامبر (ص) را تقویت می کند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: چهار شرکت تعاونی روستایی و کشاورزی در شهرستان زنجان، ابهر، خدابنده و ایجرود وجود دارد و شرکت تعاونی روستایی طی سال آینده در شهرستان طارم  و سلطانیه تشکیل می‌شود. 

جعفری تأکید کرد:  این تعداد شرکت‌های تعاونی در زمینه توزیع میوه شب عید فعالیت خوبی دارند و در سال ها گذشته هم فعالیت‌ها شرکت‌ها  بهتر شده است.

وی با بیان اینکه تعاونی‌های روستایی بیش از ۸۰ درصد تعاونی‌ها در استان زنجان را تشکیل می‌دهند، افزود: شهرستان خدابنده با دارا بودن ۲۶ تعاونی  روستایی،  بیشترین تعداد تعاونی‌ها در این بخش را به خود اختصاص داده است و تعاونی‌های مستقر در این شهرستان به لحاظ سوددهی بیشتر از تعاونی‌های سایر شهرستان‌ها هستند.

خبر جدید  نجات جان کوهنورد زنجانی در منطقه ییلاق طارم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر تعاونی‌هایی همچون تعاونی زنبورداران، مرغداران، گاو داران  و زیتون‌کاران در استان فعال است.

جعفری افزود: تشکیل تعاونی در حوزه‌های طیور و شیلات نیز ضروری به نظر می‌رسد و باید برنامه‌ریزی و مدیریت درست فعالیت تعاونی‌های روستایی و کشاورزی در استان زنجان تقویت شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد