15:56:36 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۰ هزار هکتار جنگل طبیعی در استان زنجان وجود دارد
به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجان لو قبل از ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، افزود: یکی از عوامل مهم توسعه جامعه توجه به مسائل زیست محیطی است و در این میان باید حفظ منابع طبیعی در جامعه فرهنگ سازی شود.  وی با بیان اینکه ۶۰ الی ۷۰ هزار هکتار از […]
۷۰ هزار هکتار جنگل طبیعی در استان زنجان وجود دارد

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجان لو قبل از ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، افزود: یکی از عوامل مهم توسعه جامعه توجه به مسائل زیست محیطی است و در این میان باید حفظ منابع طبیعی در جامعه فرهنگ سازی شود. 

وی با بیان اینکه ۶۰ الی ۷۰ هزار هکتار از مساحت استان زنجان جنگل طبیعی است، ادامه داد: با توجه به اینکه زنجان گیاهان دارویی خوبی دارد به همین جهت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان  به اقتصادی کردن گیاهان دارویی تاکید دارد.

خبر جدید  برگزاری صبحگاه فرهنگی با حضور زائرین زنجانی در اردوگاه شهید باکری

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به اینکه همه ساله از ۱۵ تا ۲۱ اسفندماه هفته منابع‌طبیعی نام‌گذاری شده است، افزود: شعار هفته منابع‌طبیعی در سال‌جاری نیز منابع‌طبیعی با مردم و برای مردم انتخاب شده است تا مردم که صاحبان اصلی این نعمت خدادادی هستند، در حفظ آن کوشا باشند.

آقاجانلو تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین ضرورت‌های جامعه امروز در خصوص منابع‌طبیعی، آگاه کردن نسل آینده در راستای حفظ این منابع ارزشمند و حیاتی است.

خبر جدید  بیش از 11 میلیون متر مکعب، مصرف آب مشترکان زنجانی در 3 ماهه نخست سال

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان افزود: متاسفانه آگاه نبودن به ارزش این منابع و نحوه استفاده بهینه از آن باعث شده است که بشر امروز با مشکلات زیادی از جمله ریزگردها، وجود پلاستیک فراوان در طبیعت، قطع درختان مواجه شود که همه این‌ها باعث تغییر در اقلیم شده است.

آقاجانلو تاکید کرد: اعزام روحانیان به مناطق روستایی در قالب طرح «سفیران انفال» از جمله مهم‌ترین اقدامات فرهنگی این سازمان برای حفاظت از منابع طبیعی است.

خبر جدید  ۵۸۰ میلیارد تومان کالای احتکاری در آذربایجان شرقی کشف شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان تصریح کرد: هر چیزی که به طبیعت ارتباط داشته  باشد باید توسط مردم حراست و حفاظت شود و تحقق این امر مهم نیازمند فرهنگ سازی است.

 آقاجانلو گفت: هفته منابع طبیعی که از ۱۵ اسفند آغاز خواهد شد، فرصت خوبی برای تعامل در رابطه با نگهداری و حفظ منابع طبیعی است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب