16:50:44 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۷تعاونی مسکن در زنجان منحل شده است
به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا یوسفی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه در محل استانداری  زنجان، از وجود ۴ هزار و ۳۳۱ تعاونی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد تنها ۹۶۹ تعاونی در استان فعال است و بیش از ۷۰۵ هزار نفر عضو این تعاونی‌ها هستند.  وی با بیان  اینکه بیش از ۴۵ درصد از این تعاونی‌ها را بانوان تشکیل می‌دهند و مابقی تعاونی آقایان هستند، ادامه داد:  سرمایه این تعاونی‌ها ۱۱۳ میلیارد […]
۸۷تعاونی مسکن در زنجان منحل شده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا یوسفی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه در محل استانداری  زنجان، از وجود ۴ هزار و ۳۳۱ تعاونی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد تنها ۹۶۹ تعاونی در استان فعال است و بیش از ۷۰۵ هزار نفر عضو این تعاونی‌ها هستند. 

وی با بیان  اینکه بیش از ۴۵ درصد از این تعاونی‌ها را بانوان تشکیل می‌دهند و مابقی تعاونی آقایان هستند، ادامه داد:  سرمایه این تعاونی‌ها ۱۱۳ میلیارد تومان بوده و  شهرستان زنجان با دارا بودن یک هزار و ۵۵۸ تعاونی رتبه نخست و شهرستان خدابنده با دارا بودن یک هزار و ۲۷۲ تعاونی رتبه دوم در تعداد تعاونی‌ها را دارند. 

خبر جدید  حمایت ویژه دولت از واحدهای تولیدی+فیلم

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان به فعالیت تعاونی  مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در استان زنجان ۲۹۵ واحد تعاونی مسکن در گرایش‌های مسکن کارمندی، کار گری، مسکن مهر، فرهنگیان و آزاد وجود دارد که از این تعداد ۶۹ تعاونی فعال است و ۸۷ تعاونی مسکن منحل شده است. 

یوسفی ابراز کرد: طی دولت تدبیر و امید پایش لازم انجام شد تا تعاونی‌های فعال در استان مشخص شود که در این راستا تنها ۹۶۹  تعاونی با بازرسی های انجام‌گرفته مشخص شد که این تعداد فعال بوده است. 

خبر جدید  ورود پرونده های قاچاق سوخت درزنجان افزایش دارد

وی افزود: تصریح کرد: توجه به توسعه تعاونی‌ها باعث توسعه اشتغال می‌شود که در دولت تدبیر و امید فعال شدن تعاونی‌ها در دستور کار است. 

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: باید اعتماد به تعاونی‌ها در بخش دولتی نهادینه شود و این تنها نیاز بخش تعاون است و با نگاه‌های سنتی نمی‌توان بخش تعاون را توسعه داد. 

خبر جدید  مقابله با تب کنگو در خرمدره

یوسفی ابراز کرد: بخش تعاون ظرفیت‌های بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال در کشور دارد و  با کمک این بخش می‌توان فرصت‌های شغلی پایداری را در کشور ایجاد کرد و تعاونی‌ها در اقتصاد نقش بسیار مهمی دارند بنابراین باید به آنها توجه ویژه شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد