15:59:28 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۸۰ شناسنامه شهدا در زنجان صادر شده است
 به گزارش خبرنگار مهر، سید علی شفیعی ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری زنجان افزود: ثبت‌احوال استان زنجان در راستای ارج نهادن به مقام شهدای استان، نرم‌افزار صدور شناسنامه برای شهدای استان زنجان طراحی و اجرا کرده است. وی اظهار کرد: این نرم‌افزار برای نخستین بار در سطح کشور در استان زنجان اجراشده و تاکنون ۸۸۰ شناسنامه شهدا صادر و […]
۸۸۰ شناسنامه شهدا در زنجان صادر شده است

 به گزارش خبرنگار مهر، سید علی شفیعی ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری زنجان افزود: ثبت‌احوال استان زنجان در راستای ارج نهادن به مقام شهدای استان، نرم‌افزار صدور شناسنامه برای شهدای استان زنجان طراحی و اجرا کرده است.

وی اظهار کرد: این نرم‌افزار برای نخستین بار در سطح کشور در استان زنجان اجراشده و تاکنون ۸۸۰ شناسنامه شهدا صادر و به خانواده‌ها معظم شهدا در استان زنجان تقدیم شده است.

خبر جدید  گشایش نمایشگاه «کل یوم عاشورا» در آذرشهر

مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان گفت: گنجینه اسناد اولین‌های استان نیز در این زمینه ثبت و ضبط‌شده و ثبت احوال استان زنجان چهار واقعه حیاتی را ثبت می‌کند که شناسنامه شهید در زنجان طراحی شد و در حال حاضر در کشور انجام می‌شود.

در ادامه این جلسه، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: جلسات کمیته فرهنگی و هنری به‌صورت منظم برگزارشده و در راستای گرامیداشت یاد شهیدان باید برنامه‌های یادواره شهیدان تداوم داشته باشد تا جوانان امروز با رشادت‌های شهیدان آشنا شوند. 

ابراهیم قاسمی به برگزاری جشنواره فیلم و عکس ارزش ابتکار زنجان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: جشنواره فیلم و عکس ارزش با ابتکار استان زنجان برای دومین بار در سال جاری برگزار و آثار فاخری در این زمینه ارسال شد.

خبر جدید  تصادفات جاده‌ای در زنجان رشد دارد/۱۲ نفر فوتی

وی افزود: در قالب جشنواره مطبوعات استان زنجان نیز بخش ویژه ایثار و شهادت گنجانده‌شده و منتخبین تجلیل شدند.

قاسمی  ابراز کرد:  حمایت و خرید از کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت از دیگر برنامه‌های اداره است که در برگزاری شب‌شعرهای ترکی و فارسی نیز به این حوزه توجه شده و زندگینامه شهید استان از سوی این اداره تدوین شده و از پایان نامه‌های این حوزه نیز حمایت می‌شود.

خبر جدید  قارچ طبیعت زیبا اما گاهی خطرناک

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری ۲۲۰ یادواره شهید از سوی  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبر داد و گفت: نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های دانش‌آموزی نیزموردتوجه این اداره کل است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب