12:25:33 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۹ درصد خانوارهای روستایی ایجرود از نعمت گاز بهره مند هستند
به گزارش خبرنگار مهر،  اسماعیل بیات شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی، بر لزوم معرفی دستاوردهای دولت و نظام  به مردم تأکید کرد و افزود: اقدامات دولت طی ایام‌الله دهه فجر به خوبی در جامعه معرفی و تبیین شود. وی مساحت شهرستان ایجرود را هزار و ۸۲۹ کیلومتر اعلام کرد و گفت: شهرستان ایجرود ۸.۳ درصد از مساحت کل استان است و ۳.۵ درصد جمعیت کل استان زنجان را تشکیل می‌دهد.  […]
۸۹ درصد خانوارهای روستایی ایجرود از نعمت گاز بهره مند هستند

به گزارش خبرنگار مهر،  اسماعیل بیات شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی، بر لزوم معرفی دستاوردهای دولت و نظام  به مردم تأکید کرد و افزود: اقدامات دولت طی ایام‌الله دهه فجر به خوبی در جامعه معرفی و تبیین شود.

وی مساحت شهرستان ایجرود را هزار و ۸۲۹ کیلومتر اعلام کرد و گفت: شهرستان ایجرود ۸.۳ درصد از مساحت کل استان است و ۳.۵ درصد جمعیت کل استان زنجان را تشکیل می‌دهد. 

فرماندار ایجرود تعداد شهرهای شهرستان ایجرود را دو شهر اعلام کرد و افزود: هر دو شهر این شهرستان زرین‌آباد و حلب از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. 

خبر جدید  نشست علما با امام جمعه موقت تهران در ابهر

بیات تعداد روستاهای دارای سکنه شهرستان ایجرود را ۷۳ روستا اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۴۹ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و گازرسانی به هفت روستا هم در حال انجام است.

فرماندار ایجرود با بیان اینکه  ۸۹ درصد از  خانوارهای روستایی شهرستان ایجرود از نعمت گاز بهره‌مند هستند، گفت: درمجموع ۸۹.۵ درصد از جمعیت شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز برخوردار هستند.

خبر جدید  سالانه 2 هزار و 500 وقف در کشور ثبت می‌شود

بیان همچنین از افتتاح ۵۱ عمرانی در شهرستان ایجرود طی ایام‌الله دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: برای افتتاح  این طرح‌ها بیش از ۶۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی همچنین با اشاره به کلنگ زنی هشت پروژه عمرانی در ایام‌الله دهه فجر در شهرستان ایجرود، گفت: طرح‌های قابل‌ افتتاح در دهه فجر در بخش برق‌رسانی، گاز  رسانی به روستاها، آبرسانی، راهسازی و افتتاح مجتمع امداد و نجات جاده‌ای خواهد بود. 

خبر جدید  آغاز مسابقات ملی متالوگرافی در تبریز

فرماندار ایجرود از برگزاری بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه در ایام‌الله دهه فجر در شهرستان ایجرود خبر داد و ابراز کرد: این برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی و عمرانی و جشن انقلاب خواهد بود.

بیات بر لزوم برگزاری برنامه‌های دهه فجر به‌صورت مردمی تأکید کرد و افزود: جوانان باید در این برنامه‌ها حضور پرشوری داشته باشند و طی ۴۰ سال گذشته در شهرستان ایجرود اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف رخ‌داده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد