15:43:48 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۲۱۴ واقعه ازدواج در استان زنجان ثبت شده است
به گزاشر خبرنگار مهر، سید علی شفیعی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل ثبت احوال استان زنجان، به وقوع ولادت در استان زنجان طی ۱۱ ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بارزه زمانی ۱۸ هزار و ۸۶۶ واقعه ولادت در استان رخ داده که در سال گذشته […]
۹۲۱۴ واقعه ازدواج در استان زنجان ثبت شده است

به گزاشر خبرنگار مهر، سید علی شفیعی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل ثبت احوال استان زنجان، به وقوع ولادت در استان زنجان طی ۱۱ ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بارزه زمانی ۱۸ هزار و ۸۶۶ واقعه ولادت در استان رخ داده که در سال گذشته در همین بازه زمانی ۱۹ هزار و ۵۶ مورد بود.

وی اظهار کرد: تعداد ولادت ثبت شده روزانه به طور متوسط برابر با ۵۶ مورد بوده که به طور تقریبی در هر دو ساعت پنج واقعه ولادت به ثبت رسیده است.

خبر جدید  مراسم تشییع پیکر سیدرضا مقیمی اصل مرد صنعت آذربایجان برگزار شد

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: تعداد موالید پسر در ۱۱ ماهه سال جاری برابر با ۹ هزار و ۷۳۵ مورد بوده و تعداد موالید دختر برابر با ۱۱ هزار و ۱۳۱ مورد بوده است.

شفیعی تاکید کرد: نسبت جنسی پسر به ۸ دختر در این بازه زمانی برابر ۱۰۶ است، یعنی به ازای تولد هر ۱۰۰ دختر تولد ۱۰۶ پسر به ثبت رسیده است.

خبر جدید  ارتقای کیفیت تولیدات، گامی مهم در تحقق شعار سال است

وی افزود: طی ۱۱ ماهه سال جاری ۴ هزار و ۴۴۶ واقعه وفات در استان رخ داده که در سال گذشته در همین بازه زمانی ۴ هزار و ۴۰۷ مورد بوده که متأسفانه طی سال جاری رشد دارد.

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان ابراز کرد: طی ۱۱ ماهه سال جاری ۹ هزار و ۲۱۴ واقعه ازدواج در استان رخ داده که در سال گذشته در همین بازه زمانی ۱۰ هزار و ۱۹۸ مورد بوده و واقعه ازدواج در ۱۱ ماهه سال جاری ۲ هزار و ۳۳۲ فقره که در سال گذشته در همین بازه زمانی ۲ هزار و ۲۰۶ مورد بوده است.

خبر جدید  تیم فعلی کمیته امداد در جهت عزت بخشی گام‌های بلندتری برداشته است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب