16:49:31 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۵ درصد از آتش سوزی ها توسط عامل انسانی انجام می شود
به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجانلو ظهر دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی حوزه آبخیزداری استان زنجان، افزود: اجرای پروژه‌های مربوط به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری در سال ۹۶  انجام شد.  وی اظهار کرد:  با مشارکت مردم در تلاشیم برای مقابله با مسائل و مشکلات آب پروژه‌های حفاظت و حراست از اراضی ملی و طبیعی را پیگیری کنیم و  ارتقای فرهنگ عمومی جامعه […]
۹۵ درصد از آتش سوزی ها توسط عامل انسانی انجام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آقاجانلو ظهر دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی حوزه آبخیزداری استان زنجان، افزود: اجرای پروژه‌های مربوط به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری در سال ۹۶  انجام شد. 

وی اظهار کرد:  با مشارکت مردم در تلاشیم برای مقابله با مسائل و مشکلات آب پروژه‌های حفاظت و حراست از اراضی ملی و طبیعی را پیگیری کنیم و  ارتقای فرهنگ عمومی جامعه در بحث توسعه منابع طبیعی بسیار مؤثر است و همه باید در کنار توسعه به مسائل زیست‌محیطی و منابع پایه توجه شود. 

خبر جدید  انتقاد معاون فرماندار از عملکرد شورای ثبت وقایع حیاتی بروجرد

آقاجانلو  به آتش‌سوزی در مراتع استان زنجان اشاره کرد و گفت: متأسفانه بیش از ۹۵  درصد از آتش‌سوزی توسط عامل انسانی انجام می‌شود و طی سال جاری آتش‌سوزی در مراتع استان کاهش خوبی داشته است.

وی ابراز کرد: همکاری و مشارکت مردم باید در حفاظت از منابع طبیعی تقویت شود چراکه منابع طبیعی متعلق به مردم است و باید برای حراست از آن تلاش کنند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بابیان اینکه از ۱۳ نوع اقلیم ۱۱ نوع اقلیم در استان زنجان است، افزود: مهم‌ترین نوع گیاهان دارویی استان زنجان، گل محمدی، زعفران و آویشن است که با مشارکت بخش خصوصی بیش از  ۷ هکتار اضافه شد و به ۳۴ هکتار رسید.

خبر جدید  صفحه اول روزنامه های استان زنجان ۲۷ تیر

آقاجانلو گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از مساحت استان را اراضی منابع طبیعی تشکیل می‌دهند که بخش کمتری از آن را جنگل و بخش عمده آن را مراتع تشکیل می‌دهد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد