13:46:14 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۰۰ پروژه فنی، عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز زنجان رونمایی شد
به مناسبت دهه مبارک فجر از ۱۰۰ پروژه فنی، عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز زنجان با حضور استاندار زنجان در صدا و سیمای مرکز زنجان رونمایی شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله درویش امیری استاندار زنجان در این مراسم اظهار کرد: این انقلاب به برکت خون شهدا به ثمر رسیده است. […]
۱۰۰ پروژه فنی، عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز زنجان رونمایی شد

به مناسبت دهه مبارک فجر از ۱۰۰ پروژه فنی، عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز زنجان با حضور استاندار زنجان در صدا و سیمای مرکز زنجان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسدالله درویش امیری استاندار زنجان در این مراسم اظهار کرد: این انقلاب به برکت خون شهدا به ثمر رسیده است.

وی با یادآوری اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: در عصر انقلاب فناوری وبهره گیری ابزارهای گوناگون برای اطلاع رسانی در سطح دنیا هستیم.

خبر جدید  دست رد پليس به رشوه 23 ميليوني سوداگر مرگ

مقام عالی استان از رسانه به عنوان یک کار پیچیده  و سخت یاد کرد و گفت: در کنار سرعت در انعکاس اخبار، بایستی درستی، شفافیت و صراحت را در اطلاع رسانی مورد توجه قرار داد.

درویش امیری با اشاره به اینکه رضایت ۸۰ میلیون جمعیت ایرانی کار دشواری است، گفت: اگر نقدی برصدا و سیما وجود دارد باید پذیرفت که کار این مجموعه سخت است.

خبر جدید  کنگره بزرگ شیخ اشراق سال آینده برگزار می شود

استاندار زنجان با اشاره به اینکه در انقلاب صنعتی از آب و انرژی و درانقلاب صنعتی دوم از قدرت الکتریسیته برای تولید انبوه استفاده شد، تصریح کرد: در انقلاب سوم علم و الکترونیک مورد توجه قرار گرفت و در انقلاب چهارم هم با فناوری اطلاعات مواجه هستیم.

درویش امیری ادامه داد: مخاطب همانطور که در اخبار حوادث به صدا و سیما اعتماد دارد باید در تمام موارد و اخبار صدا و سیما را امین بداند.

خبر جدید  قانونی در راستای حسن نظارت

وی با یادآوری اینکه در پوشش اخبار دهه اول محرم و دهه فجر صدا و سیمای مرکز زنجان خوش درخشیده است، گفت: در انتخابات هم شاهد عملکرد مطلوب صدا و سیما بودیم.

مقام عالی استان دستاوردهای انقلاب اسلامی را متذکر شد و گفت: کسانی که بخواهند از این دستاوردها چشم پوشی کنند به خون شهدا خیانت کرده اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد