10:55:04 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۲۰ خرم‌دره‌ای به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند
گروه فرهنگی: فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره گفت: طی اسفند ماه سال جاری ۱۲۰ خرم‌دره‌ای عازم مناطق عملیاتی می‌شوند. به گزارش ایکنا از زنجان، سرهنگ محسن احمدی‌تبار، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره شامگاه دیروز یکشنبه ۱۳ اسفندماه در جلسه هماهنگی ستاد اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه برای آشنایی نسل جوان با شهدا برنامه‌های […]
۱۲۰ خرم‌دره‌ای به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

گروه فرهنگی: فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره گفت: طی اسفند ماه سال جاری ۱۲۰ خرم‌دره‌ای عازم مناطق عملیاتی می‌شوند.

به گزارش ایکنا از زنجان، سرهنگ محسن احمدی‌تبار، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره شامگاه دیروز یکشنبه ۱۳ اسفندماه در جلسه هماهنگی ستاد اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه برای آشنایی نسل جوان با شهدا برنامه‌های مختلفی در مناطق جنگی جنوب کشور برگزار می‌شود، اظهار کرد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین اهداف راهیان نور است که باید همه ما تلاش کنیم این فرهنگ به نسل جوان که آینده سازان این کشور هستند منتقل شود.
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره از اعزام کاروان‌های راهیان نور در شهرستان خرم‌دره طی اسفند ماه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: طی اسفند ماه ۱۲۰ خرم‌دره‌ای عازم سرزمین‌های نور خواهند شد.
احمدی‌تبار تصریح کرد: این کاروان‌ها در قالب ۳ اتوبوس که دو اتوبوس برای برادران و یک اتوبوس نیزبرای خواهران است از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.
وی با اشاره به جنگ نابرابر ایران با ابرقدرت‌های جهان در دوران ۸ سال دفاع مقدس علیه کشورمان گفت: ایران در دوران دفاع مقدس با چندین ابرقدرت جهان وارد جنگی نابرابر شده بود اما با این وجود با رشادت رزمندگان و جانفشانی شهیدان ذره‌ای از خاک این وطن به دست دشمن نیفتاد و تمام نقشه‌های دشمنان نقش برآب شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب