11:37:15 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۴ بسیجی زنجانی به مسابقات کشوری قرآن اعزام می‌شوند
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دارالقرآن معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان از اعزام ۱۴ نفر از برگزیدگان قرآنی به بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان بسیج خبر داد. حمید محمدی، مسئول دارالقرآن معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری […]
۱۴ بسیجی زنجانی به مسابقات کشوری قرآن اعزام می‌شوند

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول دارالقرآن معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان از اعزام ۱۴ نفر از برگزیدگان قرآنی به بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان بسیج خبر داد.

حمید محمدی، مسئول دارالقرآن معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان بسیج از ۹ الی ۱۲ اسفند در محل سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود.
وی افزود: بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج در مرحله کشوری با شعار قرآن منادی اتحاد و مقاومت همراه با گرامیداشت شهدای مدافع حرم، حافظان حریم قرآن و عترت برگزار خواهد شد.
محمدی با اشاره به اینکه ۱۴ متسابق در دو مقطع زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال از استان زنجان در این دور از مسابقات حضور خواهند داشت، تاکید کرد: این برگزیدگان پس از گذراندن مراحل پایگاهی، حوزه‌ای وشهرستانی و استانی به این مرحله راه یافته‌اند.
مسئول دارالقرآن معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان زنجان با بیان اینکه امسال مسابقات در دو بخش انفرادی و گروهی برگزار می‌شود، گفت: این دوره از مسابقات در دومقطع زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال خواهر و برادر و در دوبخش گروهی و انفرادی برگزار که بخش گروهی شامل رشته‌های قرائت مجلسی، ترتیل،حفظ ۱۰ و ۲۰ جزء (برادران بالای ۱۶سال)و بخش انفرادی در رشته‌های حفظ کل و قرائت تحقیق (برادران بالای ۱۶ سال و خواهران) و قرائت تقلیدی،قرائت تحقیق، حفظ کل،حفظ۲۰جزء ، ۱۰ جزء وترتیل (مقطع زیر ۱۶ سال برادران) به رقابت خواهند پرداخت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب