12:23:05 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵ اسفند؛ آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: ۱۵ اسفندماه، آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن است. حجت‌الاسلام جعفر جنتی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: در راستای برنامه‌های سازمان اوقاف در خصوص حمایت از فعالیت‌های قرآنی، دانشجویان […]
۱۵ اسفند؛ آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: ۱۵ اسفندماه، آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن است.

حجت‌الاسلام جعفر جنتی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: در راستای برنامه‌های سازمان اوقاف در خصوص حمایت از فعالیت‌های قرآنی، دانشجویان حافظ کل قرآن دارای معدل بیش از ۱۶ مشمول طرح پرداخت کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن کریم می‌شوند.
وی با اشاره به اطلاع‌رسانی صورت گرفته در سطح دانشگاه‌های استان زنجان افزود: ۱۵ اسفندماه، آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه به دانشجویان حافظ کل قرآن است و در صورت عدم ارسال مدارک تا تاریخ اعلام شده، مسئولیت عدم پرداخت شهریه این افراد به عهده خودشان خواهد بود.
حجت‌الاسلام جنتی تصریح کرد: بر اساس بند ۲ ماده ۱ آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی در سال ۹۶ مصوبه مورخ ۶/۸/۹۶ شورای توسعه فرهنگ قرآنی دانشجویان مشمول این طرح می‌توانند اسناد هزینه‌ای خود را برای دریافت شهریه به سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس شرایط اعلام شده  در سایت: http://quraniran.ir ارسال کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تاکید کرد: در آیین‌نامه سال ۹۶ پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای این گروه از افراد با شرط تأمین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور پیش‌بینی شده بود که با پیگیری‌های انجام شده و افزایش اعتبار مصوب این برنامه، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به این عزیزان در دستور کار قرار گرفته است لذا با جمع‌آوری اسناد و به محض تأمین اعتبار پرداخت خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب