۱۲:۵۵:۰۸ - چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: ۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند. شعار سال: مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: ۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند. محمد محمدی قیداری ظهر امروز در همایش مددکاری استان زنجان اظهار کرد: مددکاران از افراد تاثیرگذار در بهزیستی هستند که بازدیدهای منزل و شناخت از […]
۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: ۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند.

شعار سال: مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: ۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی استان زنجان هستند.

محمد محمدی قیداری ظهر امروز در همایش مددکاری استان زنجان اظهار کرد: مددکاران از افراد تاثیرگذار در بهزیستی هستند که بازدیدهای منزل و شناخت از مددجویان، برای ارائه خدمات بهتر به این افراد تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مددکاران در کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق بسیار موثرند، بیان کرد: تعداد زنان سرپرست خانوار یک هزار و ۴۱۵ نفر است که همه این پرونده‌ها به بخش خصوصی واگذار شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بهزیستی بیشتر به دنبال امور نظارتی است تا تصدی‌گری گفت: در تلاش هستیم، که از ظرفیت مردم در این زمینه استفاده کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه در مجموع یک هزار و ۱۱۱ نفر از بیمه اجتماعی و ۴۴۵ زن نیز از بیمه روستایی برخوردارند، گفت: تعداد پرونده‌های ارسالی به کلینک‌های اجتماعی نیز بیش از ۲ هزار مورد است.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز زیرپوشش بهزیستی هستند، گفت: بیش از ۳۰۰ خانواده زیرپوشش بهزیستی خودکفا شدند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان همچنین به فعالیت ۲۳ گروه همیار، فعالیت ۱۰ کلینیک، چهار مؤسسه خیریه در استان اشاره کرد و افزود: تعدادگروه‌های خدماتی ۱۸ گروه است.

محمدی با اشاره به اینکه ۳۲۸ خانوار چند قلو زیرپوشش بهزیستی است، تصریح کرد: مرکز اورژانس اجتماعی نیز با تیم سیار اورژانس ارائه خدمت می‌کند که ویژگی آن نیز تخصصی بودن فعالیت آن است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۳۹۷۰۲۰۵۰۰۰۴۸۷ ، www.farsnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال