۱۱:۲۱:۴۱ - شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
علوم پزشکی زنجان دانشگاه تیپ یک کشوری است
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان با اشاره به رشد استان زنجان در حوزه بهداشت و درمان گفت: علوم پزشکی زنجان دانشگاه تیپ یک کشوری است.
علوم پزشکی زنجان دانشگاه تیپ یک کشوری است

شعارسال: پرویز قزلباش، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان با اشاره به پیشرفت حوزه بهداشت و درمان استان زنجان طی چهل سال گذشته گفت: قبل از انقلاب تنها دو بیمارستان شفیعیه و شهناز وجود داشت، ولی امروز ۱۱ بیمارستان در استان وجود دارد.

وی افزود: در حال حاضر تعداد تخت‌های بیمارستانی در استان زنجان نسبت به سال ۵۷ رشد داشته است و تعداد تخت‌های بیمارستانی از ۱۶۵ تخت به بیش از هزار و ۷۰۰ تخت رسیده است.

قزلباش به مرگ‌ومیر مادران در روستا‌های استان زنجان اشاره کرد و افزود: مرگ‌ومیر مادران در روستا‌های استان زنجان به صفر رسیده است.

وی تأکید کرد: در استان زنجان پوشش شهری در مراکز بهداشتی ۱۰۰ درصد است و در مناطق حاشیه‌نشین و کم برخوردار مراکز درمانی و بهداشتی توسعه یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: قبل از انقلاب جمعیت پزشکان استان زنجان در کل ۵۰ نفر بود، ولی خوشبختانه امروزه بیش از هزار پزشک در تخصص‌های مختلف در استان وجود دارد.

قزلباش ابراز کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان دانشگاه تیپ یک کشوری است و در ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی خوب درخشیده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خدمات درمانی در نقاط مختلف استان زنجان توسعه یافته است، ابراز کرد: تعداد مطلب‌های پزشکی و دندانپزشکی استان زنجان یک هزار مورد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: حوزه بهداشت و درمان استان زنجان با وجود کمبود منابع مالی در حوزه درمان توسعه خوبی داشته و زیرساخت‌های خوبی در این حوزه وجود دارد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار: ۲۶دی۱۳۹۷ ، کدخبر: ۷۳۹۴۳۴: www.snn.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال