۱۱:۱۹:۴۱ - دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجراي طرح كاداستر در ۳۷ درصد اراضی استان زنجان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اجراي طرح كاداستر در اراضي استان زنجان گفت: در حال حاضر پروژه رفع تداخلات در سطح ۳۳۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زنجان در حال اجراست که ۳۷درصد اراضی را شامل می شود.
اجراي طرح كاداستر در ۳۷ درصد اراضی استان زنجان

شعارسال: حسين جعفري با اشاره به واگذاری اراضی، اجرای طرح‌های کاداستر و رفع تداخلات را از وظایف مسئولیت‌های مدیریت امور اراضی دانست و اظهار كرد: استان زنجان دارای یک هزار و ۱۹۸ پلاک با سطح ۲ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۰۶ هکتار است.

وي تصريح كرد: در حدود یک میلیون و ۱۶۹ هزار هکتار از این سطح اراضی کشاورزی و حدود یک میلیون و ۴۶ هزار هکتار مابقی اراضی غیر کشاورزی را شامل می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اينكه از سال ۹۵تاکنون با شروع پروژه رفع تداخلات در استان زنجان ۵۲ پروژه با سطح ۱۳۸ هزار و ۵۴۵ هکتار در کمیسیون رفع تداخلات مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است خاطر نشان كرد: از این سطح ۷۵ هزار و ۸۴۵ هکتار مربوط به اراضی ملی و ۶۲ هزار و ۷۰۰ هکتار مربوط به اراضی غیر ملی بوده است.

وی با بيان اينكه پس از بررسی این تعداد پرونده در کمیسیون نهایتا ۸ هزار و ۷۸۸ هکتار به سطح اراضی غیر ملی افزوده شده است گفت: به طوری که پس از بررسی‌ها ۷۳ هزار و ۳۱۸ هکتار به عنوان اراضی غیر ملی و ۶۵ هزار و ۲۲۷ هکتار به عنوان اراضی ملی ثبت شده است.

جعفري با اشاره به اینکه در حال حاضر پروژه رفع تداخلات در سطح ۳۳۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زنجان در حال اجراست که ۳۷درصد اراضی را شامل می شود، بیان داشت: این سطح در صورت همکاری ادارات عضو کمیسیون تا پایان سال ۹۸ نهایی خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان ادامه داد: پروژه کاداستر نیز هم اکنون در سطح ۲۷۰ هزار هکتار از اراضی استان در حال اجرا است.

وی با اشاره به وجود ۹۴۵ پرونده واگذاری اراضی در استان زنجان تصریح کرد: از این تعداد ۸۴۴ پرونده شامل ۱۳ هزار هکتار واگذار شده و ۱۱۰ پرونده با سطح یک هزار و ۴۰۰ هکتار در هیات هفت نفره مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جعفری با بیان اینکه با اجرای پروژه رفع تداخلات پرونده‌های قضایی استان در حوزه زمین کاهش قابل توجهی داشته است، عنوان کرد: طی سال گذشته استان زنجان در اجرای پروژه‌های کاداستر و رفع تداخلات جزو سه استان برتر کشور بوده است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت موج رسا، تاریخ انتشار: ۲۶دی۱۳۹۷ ، کدخبر: ۹۵۲۲: www.mojerasa.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال