۱:۰۷:۴۸ - سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار زنجان: همه در حفظ آرامش درونی جامعه مکلف اند
استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش درونی جامعه و ایجاد وفاق و همدلی بیشتر میان مردم و مسئولین، گفت: مسئولان ارشد استان و شهرستان باید ضمن ایجاد همدلی و اجماع میان گروه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقشار مختلف مردم، باید به دور از خنثی کردن دستاوردها و تلاش های یکدیگر، در تقویت مدیریت استان و شهرستان ها با ایجاد وحدت و تعامل با مردم اهتمام جدی تری داشته باشند.
استاندار زنجان: همه در حفظ آرامش درونی جامعه مکلف اند

شعار سال: استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش درونی جامعه و ایجاد وفاق و همدلی بیشتر میان مردم و مسئولین، گفت: مسئولان ارشد استان و شهرستان باید ضمن ایجاد همدلی و اجماع میان گروه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقشار مختلف مردم، باید به دور از خنثی کردن دستاوردها و تلاش های یکدیگر، در تقویت مدیریت استان و شهرستان ها با ایجاد وحدت و تعامل با مردم اهتمام جدی تری داشته باشند.

فتح اله حقیقی در نشست با فرمانداران و جمعی از مدیران استان با اشاره به تلاش دشمنان به ویژه کشورهای استکباری و آمریکا برای برهم‌زدن آرامش روانی جامعه، اظهار کرد: باید با کنترل قیمت ها و نرخ اقلام در بازار، مراقبت و بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد همدلی میان مردم و مسئولین در مقابل شیطنت های دشمنان ایستادگی کرد و تلاش های دشمنان برای برهم زدن آرامش درونی و نشاط اجتماعی را ناکام گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه دهه فجر امسال با رویکرد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید باشکوه‌تر و پررونق‌تر از قبل برگزار شود، تصریح کرد: در ایام دهه فجر باید زمینه حضور مسئولین در میان مردم، بیان دستاوردهای انقلاب در سطح شهرستان ها و انجام بازدیدها و ملاقات های اثربخش و کاربردی با اقشار مختلف مردم در سطح استان فراهم شود.

مقام عالی استان از فرمانداران و مدیران خواست تا با حفظ جایگاه حاکمیتی و با محوریت فرمانداری ها در سطح شهرستان ها، با قدرت و قوت به اجرای قانون بپردازند و با جلب اعتماد مردم و عمل به وعده ها و قول های خود از حقوق مردم در تمامی عرصه ها دفاع کنند.

حقیقی، همچنین با اعلام اینکه در طول دهه فجر دور دوم سفر به شهرستان های استان را آغاز خواهم کرد، افزود: در این دور از سفرها، همزمان با حضور استاندار در مرکز شهرستان و دیدار با چند خانواده شهید، معاونین استاندار به افتتاح مهمترین پروژه های بخش ها و روستاهای آن شهرستان می پردازند و در نهایت، استاندار و معاونین به همراه جمعی از مدیران استان و شهرستان در یکی از جشن های انقلاب در آن شهرستان شرکت نموده و سپس با حضور در یکی از بخش های شهرستان، در جمع مردم به سوالات و مطالبات مردم پاسخ خواهند داد.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: اطلاعات پروژه های مهم و شاخص در شهرستان ها باید از سوی فرمانداران با نصب بنر و تبلیغات شهری اطلاع‌رسانی شود و فرمانداران باید بطور همزمان در نخستین جمعه دهه فجر، با سخنرانی در جمع نمازگزاران نمازجمعه، مهمترین دستاوردهای چهل ساله انقلاب را به مردم اعلام نمایند.

تسریع در تعیین تکلیف مدیران غیربومی غیرساکن در شهرستان ها از دیگر تاکیدات مقام عالی استان به فرمانداران بود تا با اجرای سیاست بومی‌سازی مدیریت در استان، هریک از مدیران جهت تعامل بیشتر با مردم و آگاهی از موضوعات محل خدمت خود در آن شهرستان ساکن گردد و در غیر اینصورت از مدیران بومی آن منطقه جهت جایگزینی سریع برای مدیران غیرساکن استفاده شود.

استاندار زنجان استخراج شاخص های برجسته از مهمترین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان زنجان را خواستار شد و گفت: کلیپ های تصویری جهت معرفی دستاورهای شاخص نظام و انقلاب اسلامی در استان زنجان تهیه و منتشر خواهد شد تا همه مردم بویژه نسل جوان بطور کامل در جریان دستاوردهای نظام قرار گیرند.

وی در ادامه بر ضرورت تشدید نظارت ها از سطح بازار و دستگاه های اجرایی توسط فرمانداران و مدیران تاکید و خاطر نشان کرد: برای انجام نظارت ها و مراقبت های لازم از سطح بازار و موضوعات مختلف اجتماعی می توان از مشارکت افراد علاقمند در ادارات نیز استفاده نمود تا مهمترین رویدادها، کاستی ها و نیازهای مردم در سطح استان و آخرین وضعیت موضوعات اجتماعی و اقتصادی استان را جمع آوری و جهت بررسی و رفع به مسئولان ذیصلاح ارائه کنند.

گفتنی است؛ پیگیری تحقق مصوبات سفر استاندار زنجان به شهرستان ها، تامین آرد مورد نیاز خانوارهای کم‌بضاعت روستایی که بدلیل دوری از محل نانوایی ها و یا عدم تمکن مالی مجبور به طبخ نان در منازل خود هستند، پیگیری موضوع اقلیم‌بندی شهرستان های استان و بررسی مسائل مربوط به تامین سوخت، برق و گاز مناطق روستایی از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷، کدخبر: ۸۰۵۶۱۹ ، www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال