۱۱:۱۵:۲۸ - پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیات گازرسانی به ۲۲ روستای شهرستان زنجان ادامه دارد
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۴۰ روستای استان زنجان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند گفت: گازرسانی به ۱۳۱ روستا در استان زنجان در دست مطالعه است.
عملیات گازرسانی به ۲۲ روستای شهرستان زنجان ادامه دارد

شعار سال: موسی احمدلو با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب در حوزه گاز پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته به طوری که تنها پنج شهر از کشور از نعمت گاز برخوردار بودند که در حال حاضر به یک هزار و ۱۳۰ شهر کشور گاز رسانی انجام شده است اظهار کرد: قبل از انقلاب نیز تنها یک روستا از نعمت گاز برخوردار بود که امروز به ۲۷ هزار و ۱۹۸ روستا در سطح گازرسانی انجام شده است.

وی تصریح کرد: در استان زنجان در مجموع ۹۱۰ روستا داریم که دارای سکنه هستند و ۷۱۳ تا از این روستاها دارای بالای ۲۰ خانوار بوده که در حال حاضر ۵۴۰ روستا گازرسانی شده و ۷۲ روستا نیز در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد: عملیات گازرسانی به ۱۳۱ روستا نیز در دست مطالعه است تا عملیات گازرسانی صورت بگیرد.

وی ابراز کرد: در عملیات گازرسانی روستاهایی که کمتر از ۲۰ خانواره هستند که اگر در مسیر عملیات گازرسانی قرار می‌گیرند نیز گازرسانی می‌شود.

احمدلو با اشاره به اینکه شهرهای زنجان از گاز طبیعی برخوردار هستند افزود: گازرسانی به بیش از ۱۲۰روستای شهرستان زنجان انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۷۷ درصد خانوارهای روستایی شهرستان زنجان از گاز طبیعی بهره‌مند هستند بیان کرد: عملیات گازرسانی به ۲۲ روستای زنجان در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در تلاش هستیم تا پایان برنامه ششم توسعه ۹۵ درصد خانوارهای روستایی شهرستان زنجان از نعمت گازبرخوردار شود عنوان کرد: در این شهرستان ۲۰ جایگاه سی‌ان‌جی نیز فعال بوده و برای مردم خدمات رسانی می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۳۶ روستای شهرستان ابهر از نعمت گازطبیعی برخوردار هستند افزود: گازرسانی به شش روستای این شهرستان در دست اقدام است و تلاش می‌کنیم جمعیت روستایی بهره مند از گازطبیعی این شهرستان را از ۸۹ درصد به ۹۵ درصد تا پایان برنامه ششم توسعه افزایش دهیم.

احمدلو در ادامه عنوان کرد: ۱۲ روستای شهرستان خرمدره نیز از گاز طبیعی برخوردار هستند که ۹۹ درصد جمعیت روستایی را شامل می‌شود و تلاش می‌کنیم تا پایان برنامه ششم توسعه ۱۰۰ درصد جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، تاریخ ۹ بهمن ۹۷، کد مطلب: ۱۴۵۳۶۷۶: www.dana.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال