۱:۰۷:۲۰ - جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور زنجان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
دوازدهمين نمایشگاه گردشگري و صنايع وابسته از دیروز آغاز به کار کرده است و استان زنجان نیز ظرفیت های گردشگری خود را به نمایش گذاشته است.
حضور زنجان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

شعارسال: مديركل ميراث فرهنگي استان زنجان در حاشیه برگزاری دوازدهمين نمایشگاه گردشگري و صنايع وابسته اظهار داشت: نمایشگاه های گردشگری نقش بسیار مهمي در معرفی جاذبه های ناشناخته و نو برای مردم دارند.

وی افزود: اینگونه نمایشگاه ها نيز محمل و بستر معرفی جاذبه هاست و امروزه شاخص های اقامتی هم نشان از توزیع عادلانه سفر دارد که این دست نمایشگاه ها نقش پررنگی در توسعه سفر دارد‌.

رحمتي با بیان اینکه در دنیا یکی از راههای توزیع عادلانه ثروت در بین جوامع، گردشگری است،افزود: چراکه از محل مازاد درآمد خانواده ها صورت می گیرد و در نتیجه با توزیع عادلانه گردشگر به صورت همه زمانی و همه مکانی سفر، منتفع شدن جوامع میزبان به وقوع می پیوندد.

این مسئول ادامه داد: هر شهري قطعه ای از پازل گردشگری ایران‌است‌ ، هر شهری قصه خاص خود را دارد که در شهر دیگری قابل تکرار نیست. ما نیز در بحث معرفی مقاصد ما باید بر این قصه ها تاکید کنیم.معمولا شهرهایی که پایه اقتصادی خود را بر گردشگری نهاده اند توزیع ثروت عادلانه تری دارند.

رحمتي افزود: گردشگری سیستمی است که موفقیت خود را مدیون کار کردن با سیستم های پیرامونش است و استان های همجوار باید بایکدیگر برای موفقیت در حوزه گردشگری کار کنتد.

به گفته مديركل ميراث فرهنگي استان زنجان، سالیانه بیش از ۶۰ میلیون نفر از محورهای مواصلاتی زنجان عبور می کنند و این امر پتانسیل سیالی است که از آن می توان برای استفاده از ثروتي به نام گردشگري استفاده کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا ، تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ، کدخبر: ۹۸۵۶ ، www.mojerasa.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال