۳:۴۱:۴۲ - یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده كاملي از ظرفيت‌هاي گردشگري استان زنجان نداريم
مديركل ميراث فرهنگي استان زنجان با اشاره به اينكه استفاده كاملي از ظرفيت‌هاي گردشگري استان زنجان نداريم گفت: در اين حوزه با مشكل كمبود اعتبارات مواجه هستيم.
استفاده كاملي از ظرفيت‌هاي گردشگري استان زنجان نداريم

شعارسال: مديركل ميراث فرهنگي استان زنجان با اشاره به اينكه استفاده كاملي از ظرفيت‌هاي گردشگري استان زنجان نداريم گفت: در اين حوزه با مشكل كمبود اعتبارات مواجه هستيم.

يحيي رحمتي در خصوص استفاده از ظرفيت‌هاي گردشگري در استان زنجان اظهار كرد: از ظرفيت‌هاي گردشگري در استان زنجان استفاده مي‌شود ولي از ظرفيت تكميلي اين حوزه استفاده نمي‌شود.

وي بيان كرد: در اين حوزه امكان ايجاد زيرساخت‌ها را داريم ولي بايد به يك مورد مهم آن هم كمبود اعتبارات توجه داشته باشيم كه در استان زنجان در بخش گردشگري با كمبود اعتبارات مواجه هستيم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان اعتبارات در اين حوزه واقعا محدود است ابراز كرد: اعتبارات ۵ سال گذشته در زنجان در اين حوزه با اعتبارات ۸ سال قابل مقايسه نيست و اعتبارات ۴ سال ما به اندازه يك سال ۸۹ از نظر ريالي نمي‌شود.

وي با اشاره به برگزاري جشنواره‌هاي مختلف در استان زنجان خاطر نشان كرد: سازمان اكو كه زنجان را براي سال ۲۰۲۰ به عنوان مركز گردشگري كشورهاي اكو اعلام مي‌كند و در نشست وزاري نيز از جشنواره غذاي جاده ابريشم زنجان حمايت و تشويق مي‌شود جزو دستاوردهاي مهمي براي استان زنجان محسوب مي‌شود.

رحمتي در پاسخ به سوالي كه چرا از دستاوردها استان به نحو احسن استفاده نمي‌شود بيان كرد: در حوزه گردشگري در استان زنجان كارهاي زيادي انجام شده و قرار نيست كارهاي نكرده چندين ساله در مدت ۳،۴ سال انجام شود و استفاده ۱۰۰ درصدي از ظرفيت‌‌هاي گردشگري زمانبر است.

وي عنوان كرد: تغيير شاخص‌ها در اين حوزه نشان مي‌دهد كه كارهاي خوبي در اين حوزه انجام مي‌شود ولي هنوز از آن نقطه مطلوب فاصله داريم.


سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا ، تاریخ انتشار : ۱۸اسفند ۹۷، کد خبر: ۱۰۱۴۸،www.mojerasa.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال