۱۹:۳۴:۰۰ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه ریزی دقیق در حوزه کاهش تصادفات رانندگی صورت بگیرد
زنجان-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تاکید کرد: باید با برنامه ریزی دقیق و نظارت عالمانه، در حوزه کاهش تصادفات رانندگی درون و برون شهری، گام های موثری برداشته شود.
برنامه ریزی دقیق در حوزه کاهش تصادفات رانندگی صورت بگیرد

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی‌نافچی ظهر پنج شنبه در رزمایش طرح عملیات ترافیکی نوروز ۹۸ در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه بی‌شک مهم‌ترین هدفی که ستاد خدمات سفر و طرح نوروزی دنبال می‌کند، کمک به حفظ امنیت مسافران نوروزی و گردشگران است تا سفر را به گونه‌ای انجام دهند که به نشاط اجتماعی منجر شود، افزود: در این راستا انتظار داریم نظارت‌ها در بخش‌های مختلف به جد و دقیق دنبال شود تا ایمنی مسافران نوروزی و گردشگران مختلف نشود.

وی ضمن قدردانی از نیروهای خدمات‌رسان و دستگاه‌های امدادگر که خدمات‌رسانی به مردم در تعطیلات نوروزی را رویکرد اصلی خود در این ایام قرار داده‌اند، تصریح کرد: بی‌شک، این خدمت را باید یکی از ارزشمندترین خدمات در کشور دانست؛ چرا که این نوع خدمات باعث می‌شود تا مسافران نوروزی و گردشگران در امنیت کامل به سفر پرداخته و یکی از نیازهای امروز جامعه که ایجاد نشاط اجتماعی است، محقق شود.

مرادی نافچی با یادآوری اینکه هم‌افزایی، یکی از ضرورت‌های دستگاه‌های خدمات‌رسانی در ایام نوروز است که باید به جد نسبت به فراهم کردن این مهم در راستای آرامش، شادابی و نشاط اجتماعی اقدام کرد، ادامه داد: اجرای طرح ترافیکی در ایام نوروز، یکی از اقدامات مهم برای کاهش سوانح جاده‌ای بوده و اعتقاد راسخ به این مهم داریم که شاه‌بیت همه این اقدامات چیزی جز برقراری امنیت نیست.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان نیز در این مراسم با بیان اینکه با رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، اجازه دهیم فرزندان‌مان، بهاری دیگر را تجربه کنند، افزود: کاهش میزان سوانح رانندگی و حفظ امنیت مسافران در سطح محورهای مواصلاتی این استان از مهم‌ترین اهداف طرح نوروزی است.

سرهنگ جعفر کردلو با تاکید بر اینکه مکلف هستیم همه تلاش خود را به‌کار ببندیم تا سفرهای نوروزی در کمال صحت و آرامش انجام گیرد، خاطرنشان کرد: سرعت زیاد، عدم توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس، خستگی و خواب‌آلودگی و انجام حرکات و رفتارهای پرخطر و حادثه‌ساز در رانندگی، جز حسرت و اندوه برای خود و دیگران، عاید دیگری نخواهد داشت.

کد خبر ۴۵۶۸۱۱۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال