۱۲:۴۰:۵۵ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاستن از میزان تصادفات رانندگی، کار بزرگ و ارزشمند است
زنجان – ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: کاستن از میزان وقوع تصادفات رانندگی درون و برون شهری، کاری بس بزرگ و ارزشمند است و در ایام سفرهای نوروزی باید آرمش و امنیت در سطح جاده ها برای مردم فراهم شود.
کاستن از میزان تصادفات رانندگی، کار بزرگ و ارزشمند است

خدابخش مرادی نافچی روز پنجشنبه در رزمایش طرح عملیات ترافیکی نوروز ۹۸ که در محوطه ستاد نیروی انتظامی استان زنجان برگزار شد، افزود: امید است با دقت، صحت و نظارت عالمانه، بتوانیم در حوزه کاهش تصادفات رانندگی درون و برون شهری، گام های موثری برداریم تا مردم و مسافران سال خوب و سفر ایمنی داشته باشند.
وی، خطاب به دستگاه های امدادرسان حاضر در این رزمایش، اظهار داشت: شما در مسیر خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم، منزل را در ایام تعطیلات نوروز، ترک می کنید تا آرامش و امنیت را برای عموم مردم به ارمغان آورید که این خدمتی ارزشمند و قابل تقدیر است.
مرادی نافچی با بیان اینکه نیروهای امدادی به منظور خدمت به مردم، آرامش و امنیت را از خود دور می کنند افزود: دستگاه های خدمات رسان اعم از پلیس، آتش نشانی و اورژانس، تلاش وافر دارند در همه ایام به ویژه تعطیلات نوروز، آرامش، شادابی و نشاط را به مردم ایران اسلامی، هدیه دهند.
وی تصریح کرد: سفرهای نوروزی از موضوعاتی است که در فرهنگ ایرانی مورد توجه بوده و بسیاری از مردم در این ایام، راه سفر را در پیش می گیرند که این به سلامت روان و نشاط اجتماعی و پویایی در کشور، کمک می کند.
مرادی نافچی ادامه داد: ایجاد بستر و امنیت مناسب در سفرها، شاه بیت وجودی جمع حاضر است تا مردم سفر خود را در امنیت و آرامش کامل انجام دهند.
وی افزود: باید پوشش امنیتی لازم را داشته باشیم تا جرایم نیز روند نزولی به خود گیرد و با اجرای طرح های ترافیکی نیز حداقل آسیب و مرگ و میر در جاده ها رخ دهد.
۶۰۸۴/۶۰۸۵


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال