۱۱:۲۷:۳۹ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احصاء مشکلات موجب رفع آنها می‌شود
استاندار زنجان با تاکید بر احصا مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان، یادآور شد: با این اقدامات امکان رفع مشکلات موجود فراهم می‌شود.
احصاء مشکلات موجب رفع آنها می‌شود

شعارسال:استاندار زنجان با تاکید بر احصا مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان، یادآور شد: با این اقدامات امکان رفع مشکلات موجود فراهم می‌شود.

فتح‌الله حقیقی در جلسه امروز شورای برنامه‌ریزی استان با اشاره به اهمیت اعلام میزان بودجه به مردم، گفت: ضروری است که جایگاه استان زنجان در زمینه افزایش بودجه ارتقا پیدا کند.

استاندار زنجان، با اشاره به جذب حداکثری بودجه استان توسط دستگاه‌های اجرایی، ادامه داد: باید از اهرم‌های کمک کننده افزایش بودجه در استان استفاده شود.

حقیقی با اشاره به اینکه باید به اجرای طرح‌هایی همانند کاداستر، SDI و … نگاه ویژه‌ای شود، افزود: اختصاص اعتبار در این حوزه‌ها بههیچوجه هزینه‌سازی نبوده و سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

استاندار زنجان، با تاکید بر احصا مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان، یادآورشد: با این اقدامات امکان رفع مشکلات موجود فراهم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمام عزم دولت رسیدگی به وضعیت مردم به صورت عادلانه است، گفت: نگاه عادلانه زمینه توجه بیشتر به دهک‌های پایین جامعه را فراهم می‌کند.

استاندار زنجان با بیان اینکه در استان زنجان توانسته‌ایم از ۲۹ آذر‌ماه به واسطه تلاش اعضای تامین، گوشت مرغ را در قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان حفظ کنیم، ادامه داد: با این اقدام قریب به ۹ میلیارد تومان مردم کمتر به این کالا پول پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به انبار میوه شب عید و آغاز عرضه آن در زنجان بیان کرد: با افزایش صورت گرفته، به میزان یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۷۲۰ تن سیب در بازار زنجان توزیع می‌شود.

حقیقی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت پیش‌بینی شده برای یک کیلو گرم پرتقال است، گفت: ۵ هزار و ۳۰۰ تومان نیز قیمت اعلامی برای سیب است.

به گفته استاندار زنجان باید جلوی هر گونه رانت را گرفت.

وی با اشاره به لزوم توجه به بحث نظارت و بازرسی پایان سال بازار ، تاکید کرد: افزایش نظارت کاهش تخلفات را به دنبال دارد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار۲۵ اسفند ۹۷، کدخبر: ۷۴۰۸۳۷،www.ilna.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال