۱۱:۲۷:۳۳ - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعیین تکلیف نهایی پسماندهای زنجان در سال آینده
استاندار زنجان گفت: تعیین تکلیف نهایی پسماندهای استان، از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اقدامات سال آتی است.
تعیین تکلیف نهایی پسماندهای زنجان در سال آینده

شعارسال:استاندار زنجان گفت: تعیین تکلیف نهایی پسماندهای استان، از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اقدامات سال آتی است.

فتح‌الله حقیقی در هفدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، اظهار کرد: تصمیمات راهبردی و نقشه راه ترسیم شده برای توسعه استان پشت درهای بسته اتخاذ نمی‌شود و در اغلب جلسات راهبردی و تصمیم‌گیری استان، صاحب‌نظران، مدیران و صاحبان صنوف مرتبط نیز حضور یافته و به بیان نظرات خود می‌پردازند.

این مسئول با اشاره به تفویض اختیار صورت گرفته از سوی ریاست جمهوری به استانداران، ادامه داد: باید به دور از اقدامات جزیره‌ای، نقشه راه مدیران مکمل یکدیگر باشد و برنامه‌ها بر اساس استفاده بضاعت عمومی استان و تجارب علمی و عملی سنوات گذشته در هر حوزه تدوین و اطلاع‌رسانی شود و باید توجه داشت که همه مدیران ملزم به اجرای مصوبات جلسات و پاسخ‌گویی سریع اقدام کنند.

وی افزود: باید برنامه‌های هر دستگاه از طریق سایت دستگاه و رسانه‌ها به مردم اطلاع‌رسانی شده و مدیران از اتخاذ تصمیمات و انجام مصاحبه‌های چالش‌برانگیز بپرهیزند تا در مردم امید و نشاط اجتماعی ایجاد شده و زمینه تحلیل نادرست به بیگانگان و دشمنان داده نشود.

نماینده عالی دولت در استان زنجان ضمن خطاب قرار دادن فرمانداران، تصریح کرد: فرمانداران باید ضمن توجه به واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان‌ها، رئوس سه ضلع مثلث ائمه‌جمعه، فرمانداران و نمایندگان مجلس را برای دست‌یابی به توسعه اقتصادی، هم‌فکر و هماهنگ کنند. همچنین باید توجه داشت که در ستاد اقتصاد مقاومتی و سایر جلسات، صرفا ارائه تسهیلات کافی نیست و باید بر روند هزینه‌کرد آن نیز توجه شود.

حقیقی بر ضرورت نظارت‌های مستمر بر محصولات و واحدهای تولیدی استان تاکید کرد و یادآور شد: در شرایط خاص کنونی کشور باید کنترل و نظارت بر واحدهای تولیدی و آگاهی به‌هنگام از مشکلات و نیازهای این واحدها در اولویت کاری مدیران قرار گیرد.

استاندار زنجان، تعیین تکلیف نهایی پسماندهای استان را از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اقدامات سال آتی دانست و اظهار کرد: باید این تعیین تکلیف به گونه‌ای باشد که سود ناشی از آن به مردم استان برسد و در بررسی مصوبات و اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی، آسیب‌شناسی و شناسایی فرصت‌ها و تهدیدها صورت خواهد گرفت تا جلسات پویاتر و موثرتر شود.

به گزارش ایسنا، تقویت رسانه‌ها در همه سطوح، پشتیبانی از سرمایه‌گذاران و فراهم کردن بستر لازم سیاسی و امنیتی برای جذب سرمایه، از دیگر موارد مورد تاکید استاندار در این جلسه بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار۲۵ اسفند ۹۷، کدخبر: ۹۷۱۲۲۵۱۳۲۲۰،www.isna.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال