۱۹:۴۴:۲۳ - سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه پاسداران مقابل تیرهای زهرآگین دشمنان سبک‌سر ایستاده است
دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اعلام کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تکیه بر ایمان و باور درونی با عزم و عزت در برابر تیرهای زهرآگین دشمنان سبک‌سر ایستاده است.
سپاه پاسداران مقابل تیرهای زهرآگین دشمنان سبک‌سر ایستاده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با صدور بیانیهای اقدام منفعلانه دولت آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی را محکوم کرد.

در این بیانیهآمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مردمی،برآمده از متن انقلاب و مدافعی امین برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. این نهاد مقدس وظیفه حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در همه عرصهها و برهههای تاریخی عهدهدار بوده و سینه خود را سپر بلا برای دفاع از هویت و اصالت انقلاب اسلامی کرده است، برایناساس دشمنان قسمخورده انقلاب اسلامی در سالهای متمادی برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی بر شکستن سد و دژ محکم سپاه پاسداران تمرکز یافتهاند.

در این بیانیه تصریح شده است: در دوران نزدیک به ۴ دهه گذشته، سپاهیان جمهوری اسلامی از جانب اشرار و اجانب با طرح ادعاهای واهی مورد هجمههای بسیار بودهاند؛ اما سپاه در برابر کینهها و قساوتهای دشمنان سینه سپر کرده و ایستاده است.

این بیانیه در ادامه یادآور شده است: سر تعظیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقط در برابر ولی امرمسلمین و فرماندهی مقام معظم کل قوا و ملت بزرگ ایران بوده و این نهاد با لطف و عنایت حضرت حق چراغ امید مستضعفان، آزادیخواهان و عدالتجویان جهان است.

این بیانیه متذکر شده است: دشمنی دولت و حاکمیت آمریکای مستکبر و ایادی بیارادهاش با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت ایران تازگی ندارد؛ بنابراینسپاه با تکیه بر ایمان و باور درونی با عزم و عزت در برابر تیرهای زهرآگین دشمنان سبکسر ایستاده است.

در بخش دیگری از بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان تشریح شده است: به یقین پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از ملتهای رنجکشیده و مسلمان ابایی از تهدید و تهمت نخواهند داشت و منتظر تعریف و تمجید دشمنان نیز نخواهند بود که رسم مردان و زنان این دیار در دفاع از کیان دین و میهن به درازای تاریخ است.

در این بیانیه افزوده شده است: هریک از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان خود را یک پاسدار میدانند و بر این پاسداری و دلدادگی برای دفاع از حریم اسلام، ولایت و میهن تا پای جان همچون هممسلکانشان در فراز و فرودهای انقلاب اسلامی پرچم برافراشتهاند و این است ندای آزادیخواهی و استکبارستیزی ملتی که همیشه گوش به فرمان ولی امر خود دارند.

در بخش پایانی این بیانیه آمدهاست: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اقدام حقیرانه و رذیلانه دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی را محکوم میکندو بر این باور است این اقدام شرمآور نقاب از چهره واقعی کسانی برمیدارد که شعار دفاع از حقوق انسانها و برابری ملتها را سر میدهند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال