۱۹:۴۲:۰۴ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر روز جمعه درزنجان وجود دارد
زنجان – ایرنا – کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به پیش بینی های این اداره و ورود سامانه بارشی جدید از عصر امروز/پنجشنبه/، فردا در زنجان احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر روز جمعه درزنجان وجود دارد

حسین سلطانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز هوا صاف تا قسمتی ابری است، اما بعد از ظهر با افزایش ابر احتمال بارش ضعیف و پراکنده باران پیش بینی می شود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان تاکید کرد: میزان بارش ها در روز جمعه پنج تا ۱۰ میلیمتر خواهد بود و روز شنبه نیز با روند کاهشی بارش های پراکنده ای خواهیم داشت، اما از اوایل روز یکشنبه این سامانه از استان خارج خواهد شد.
سلطانی تصریح کرد: به خاطر ماهیت بارش های رگباری و مصادف بودن این بارش با روز تعطیل، توصیه موکد می شود تا هم استانی ها از هرگونه چادر زدن و گردش در اطراف رودخانه های استان تا زمان خروج آن از زنجان خودداری کنند.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان اظهار داشت: دمای هوای فعلی زنجان با یک درجه افزایش نسبت به دیروز به ۱۲ درجه رسیده و تا روز یکشنبه دما تغییر محسوسی نخواهد داشت.
سلطانی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زنجان با چهار درجه سردترین و آببر با ۲۵ درجه گرمترین شهرهای استان بودند.
به گزارش ایرنا، هم اکنون این اداره کل ۶۰ ایستگاه هواشناسی در استان دارد که از این تعداد ۳۰ ایستگاه بصورت خودکار اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می کند.
زنجان از استان هایی بود که در فروردین امسال هشدار سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها را دریافت کرده بود.
/۶۰۸۵/۳۲۱۶


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال