۱۹:۳۷:۴۴ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در رونق تولید مهم است
زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: توجه ویژه به واحدهای صنعتی، تولیدی، بنگاه ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی، جلوگیری از ورود کالاهایی که مشابه آن در استان تولید می شود، استخراج موانع تولید، هماهنگی و یکصدایی بین دستگاه ها از موضوع های مهم در رونق تولید است.
توجه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در رونق تولید مهم است

به گزارش ایرنا، فتح الله حقیقی روز یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در شرکت سیمان خمسه برگزار شد افزود: این موضوعات بسیار مهم هستند که باید در اولویت قرار گرفته و به کارگیری شوند.
وی با بیان اینکه اولویت اصلی خرید در انجام پروژه های استانی باید محصولات تولیدی داخل استان باشد تاکید کرد: معاونت عمرانی استانداری در جلسه ای با دستگاه های مرتبط که پیمانکار پروژه عمرانی دارند باید زمینه عملیاتی شدن این مهم را فراهم کند.
حقیقی خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون برخی موارد به استانداران تفویض اختیار شده که انجام امور را بهتر و سریع تر کرده و یکی از این تفویض اختیارات این است که مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها به عنوان مصوبات ملی تلقی شده و لازم الاجرا است.
استاندار زنجان بابیان اینکه برخی اختیارات دیگر نیز در آینده نزدیک به استان ها تفویض خواهد شد که گشایش مطلوبی در امور می کند، ادامه داد: باید نهایت سعی و تلاش بر این باشد که از این اختیار به نفع بخش خصوصی استفاده شود.
استاندار زنجان با تاکید بر چابک سازی مدیران و عملیاتی کردن برنامه ها گفت: اولین گام چابک سازی این است که از مدیران دستگاه ها خواسته ایم چند برنامه محوری را به عنوان نقشه راه در سال جاری، تدوین و ارائه دهند.
وی با اشاره به بخشنامه سازمان امور مالیاتی کشور افزود: بر اساس این بخشنامه، واحدهای تولیدی به هر اندازه ای که با پرداخت به حساب دستگاه های امدادی به سیل زدگان کمک کنند از درآمد مشمول مالیات سال جاری آن ها کسر می شود که این مهم باید به نحو مطلوب به واحدها ابلاغ شود.
حقیقی با بیان اینکه تاکنون ۸ مرحله کمک های مردمی و دولتی به استان های سیل زده ارسال شده است اظهار داشت: موکب های اربعین استان زنجان در خوزستان مستقر شده و روزانه بیش از ۲۰ هزار غذا در ۳ وعده برای هموطنان تامین می کنند.
به گزارش ایرنا، استاندار زنجان امروز به همراه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان(پتروشیمی سابق)، شرکت توسعه صنایع روی خاورمیانه، گروه صنعتی معدنی زرین و شرکت سیمان خمسه بازدید کرده و از نردیم در جریان مسائل و مشکلات این شرکت ها قرار گرفت.
۸۰۶۸/۹۵۵۶


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال