۲:۰۸:۰۸ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه سوم کشوری بنیاد مسکن زنجان در بازسازی و بهسازی مسکن روستایی
ایلنا: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در ۶۹۷ روستای بالای ۲۰ خانوار استان زنجان طرح هادی تهیه شده است، گفت: این نهاد رتبه سوم کشوری در…
رتبه سوم کشوری بنیاد مسکن زنجان در بازسازی و بهسازی مسکن روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در ۶۹۷ روستای بالای ۲۰ خانوار استان زنجان طرح هادی تهیه شده است، گفت: این نهاد رتبه سوم کشوری در بازسازی و بهسازی مسکن روستایی را کسب کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سجاد صنعتی منفرد در دیدار امام جمعه و استاندار زنجان از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت سالروز تاسیس حساب ۱۰۰ امام اظهار کرد: در۶۹۷ روستای بالای ۲۰ خانوار استان زنجان طرح هادی تهیه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان ادامه داد: روستاهای ویر، درسجین، خویین و گلابر روستاهای دارای طرح هادی بافت گردشگری هستند و هفت نقطه تفریحی، توریستی و گردشگری در سطح استان در نظرگرفته شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ایجاد منطقه بوم گردی هم از طرح های اولویت دار بنیاد مسکن استان است، افزود: منطقه قره داغ برای این موضوع در نظر گرفته شده که مطالعات آن انجام شده است.

صنعتی منفرد خاطرنشان کرد: روستای درسجین هم به عنوان منطقه بوم گردی در نظرگرفته شده است .

وی به طرح اشتغالزایی روستایی در ۳۳ روستای استان اشاره کرد و گفت: دراین طرح مراکز تجاری و واحدهای تولیدی در روستاهای هدف ایجاد می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به طرح منظومه روستایی به عنوان یکی دیگر از اقدامات بنید مسکن استان اشاره کرد و گفت ۲۹۰ پروژه طرح هادی در سال گذشته در استان انجام شد.

این مقام مسئول تعداد پروژه های متفرقه استان در سال گذشته را ۱۶ پروژه با ۱۷ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: اعتبار بنیاد مسکن در سال گذشته ۴۵ میلیارد تومان بود که ۳۳ میلیارد تومان تخصیص یافت.

وی به رتبه سوم استان در بحث بازسازی و بهسازی مسکن روستایی اشاره کرد و گفت: درصد مقاوم سازی مسکن روستایی در استان زنجان ۵۱ درصد است.

در ادامه این مراسم پروژه مسکونی ۲۸۸ واحدی گلشهر زنجان با حضور امام جمعه و استاندار زنجان کلنگ زنی شد.

ابن پروژه با زیربنای ۴۳ هزار و ۶۶۶ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد در ۶ بلوک ۴۸ واحدی احداث خواهد شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال