۱۸:۲۳:۵۶ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری بیش از ۸ هزار اشتراک آب به شهروندان استان زنجان در سالی که گذشت
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت با توسعه خدمات خود در سالی که گذشت توانست بیش از ۸ هزار واحد اشتراک آب به شهروندان استان زنجان واگذار کند…
واگذاری بیش از ۸ هزار اشتراک آب به شهروندان استان زنجان در سالی که گذشت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت با توسعه خدمات خود در سالی که گذشت توانست بیش از ۸ هزار واحد اشتراک آب به شهروندان استان زنجان واگذار کند که به این ترتیب تعداد کل مشترکین این شرکت در سال ۹۷ به بیش از ۲۸۰ هزار واحد اشتراک رسید.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی، امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: علاوه بر ۸ هزار و ۷۴۰ واحد اشتراک آب بیش از ۷ هزار واحد اشتراک فاضلاب نیز در استان زنجان واگذار شده است که این عدد نسبت به سالهای گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

وی افزود: با اقدامات انجام شده در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ، در سال ۹۷ تعداد مشترکین آب نسبت به سال ۹۶ بیش از ۷ درصد و تعداد آحاد فاضلاب واگذار شده ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان افزود: یکی از راهبردهای شرکت آبفای استان زنجان در برنامههای توسعه ای تدوین شده برای این شرکت ، گسترش بخش خدمات فاضلاب است تا شهروندان استان زنجان بتوانند از خدمات این حوزه نیز در حد مطلوب و با فراگیری بیشتری برخوردار شوند.

جزء قاسمی تصریح کرد: در حوزه فاضلاب شهرهای استان زنجان ۵ طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب در شهرهای زنجان، خرمدره ، دندی ، زرین آباد و ارمغانخانه جهت توسعه تاسیسات و تجهیزات فاضلاب در دستور کار قرار دارد.


منبع :: https://www.ilna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال