۱۹:۳۷:۵۲ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گواهینامه سه آزمایشگاه همکار استاندارد باطل شد
زنجان – ایرنا – مدیر کل استاندارد استان زنجان گفت: در نیمه دوم سال گذشته ۱۴ گواهینامه آزمایشگاه تمدید، سه گواهینامه رفع تعلیق و گواهینامه سه آزمایشگاه نیز به خاطر رعایت نکردن مقررات باطل شد.
گواهینامه سه آزمایشگاه همکار استاندارد باطل شد

داود کارگرزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزیابی های انجام شده از آزمایشگاه های همکار استان در این مدت به تعداد ۶۹ مورد بود که به خاطر نظارت بر نحوه عملکرد آنها انجام گرفت.
وی اظهار داشت: طرح پلمب گذاری وسایل سنجش که مجهز به کد ۱۰ رقمی است امکان ردیابی، شناسایی و علامت گذاری ترازوها و باسکول های قانونی، از ترازوها و باسکول های غیر قانونی یا قاچاق را فرآهم می سازد.
کارگرزاده با بیان اینکه در این طرح ۴۱۹ ترازو و باسکول در سال ۹۷ کدگذاری شده اند، خاطرنشان کرد: تا بلمپ گذاری کلیه وسایل توزین قانونی موجود در سطح استان ادامه خواهد داشت.
مدیر کل استاندارد استان زنجان با اشاره به وظایف قانونی استاندارد درباره آزمون باسکول ثابت همکف جاده ای، تصریح کرد: در سال گذشته ۶۰۸ باسکول در استان مورد آزمون قرار گرفته است که از این تعداد نتایج آزمون ۷۹ درصد باسکول ها قبول و ۲۱درصد نیز مردود شده است.
این مسئول به لزوم حمایت از صنایع کوچک و بزرگ استان توسط دولت اشاره و تاکید کرد: این اداره کل، با تحقق ۲۱۹ درصدی برنامه عملیاتی پیش بینی شده در این راستا گام برداشته است.
به گزارش ایرنا، درصورت مشاهده وسایل توزین فاقد برچسب یا نداشتن صحت عملکرد آنها، از راه تلفن گویای۱۵۱۷ (سامانه رسیدگی به شکایات سازمان ملی استاندارد ایران)، کارشناسان این اداره کل را در جریان قرار داده تا رسیدگی لازم انجام گردد.
۳۲۱۶/۸۰۶۸


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابناك وب شعار سال