8:37:16 - شنبه 20 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹۷ برنامه اجرایی برای ایام دهه فجر در زنجان پیشِ‌بینی شده است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: ۲۹۷ برنامه اجرایی توسط امور بانوان و خانواده استانداری برای ایام دهه فجر در زنجان پیشِ‌بینی شده است. شعار سال: ماهرخ بلوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کمیته زنان و خانواده با مسؤولیت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فعالیت خود را برای […]
۲۹۷ برنامه اجرایی برای ایام دهه فجر در زنجان پیشِ‌بینی شده است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: ۲۹۷ برنامه اجرایی توسط امور بانوان و خانواده استانداری برای ایام دهه فجر در زنجان پیشِ‌بینی شده است.

شعار سال: ماهرخ بلوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کمیته زنان و خانواده با مسؤولیت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فعالیت خود را برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های اجرایی سال گذشته برای بهره‌مندی به عنوان نقشه راه در سال‌جاری مورد توجه قرار دارد، عنوان کرد: هشت گروه کاری در شهرستان‌های تابعه برای پایش و ارزیابی برنامه‌های سال‌های گذشته در نظر گرفته شده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با بیان اینکه تاکنون ۲۹۷ برنامه اجرایی برای ایام دهه فجر پیشِ‌بینی شده است، اضافه کرد: این برنامه‌ها در قالب ۱۵ موضوع تدوین شده است.

بلوری با اشاره به اینکه ۳۳ درصد برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال‌جاری به صورت برون سازمانی برگزار می‌شود، ادامه داد: ۶۷ درصد برنامه‌ها نیز به صورت درون سازمانی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از مجموع برنامه‌های تدوین شده ۳۹ درصد در حوزه فرهنگی، اجتماعی و هنری است، تصریح کرد: ۳۱ درصد برنامه‌های این ایام هم آموزشی خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اشاره به اینکه ۲۳ درصد برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دهه فجر ورزشی خواهد بود، ادامه داد: ۷ درصد برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام دهه فجر کارآفرینی خواهد بود.

بلوری خاطر نشان کرد: تلاش خواهد شد، با بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌ها و نهادهای مختلف برنامه‌ها به صورت مردمی و اجتماعی برگزار شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۲۹دی ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۰۲۸۰۰۰۷۷۸، www.farsnews.com

خبر جدید  زمزمه «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ» در آخرین ساعات سال

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد