12:05:02 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰۰ جلد قرآن کریم در مناطق محروم زنجان توزیع شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از توزیع ۳۰۰ جلد قرآن کریم در مناطق محروم استان به همت خیّران خبر داد. حجت‌الاسلام علیرضا بهبودی، سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: به همت خیّرین […]
۳۰۰ جلد قرآن کریم در مناطق محروم زنجان توزیع شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از توزیع ۳۰۰ جلد قرآن کریم در مناطق محروم استان به همت خیّران خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا بهبودی، سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: به همت خیّرین قرآنی ۳۰۰ جلد مصحف شریف تهیه و در مناطق محروم استان زنجان در بین هیئت‌های قرآنی توزیع شد.
حجت‌الاسلام بهبودی تصریح کرد: خیّرین قرآنی می‌توانند به شیوه‌های مختلف در اهدای قرآن به جلسات و هیئت‌های قرآنی مشارکت داشته باشند که از آن جمله اهدای قرآن‌های مازادی است که در خانه دارند.
وی افزود: خیّرین با مراجعه به ادارات قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان محل سکونت خود می‌توانند در این امر خیر سهیم شوند همچنین در صورت تمایل به جلسات و هیئت‌های قرآنی معرفی شده و علاوه بر اینکه از نزدیک با فعالیت این جلسات آشنا می‌شوند به صورت حضوری و شخصا اقدام به اهدای قرآن کریم می‌کنند.
سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: چنانچه خیّر نیک‌اندیشی تمایل به اهدای قرآن در تعداد زیاد و با درج نام خود و یا فرد مورد نظر داشته باشد با هماهنگی صورت گرفته می‌تواند اقدام به این کار کند.
 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد