15:40:55 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۵۷ نفر از خادمان مساجد استان زنجان بیمه هستند/ واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ اسفند
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان تعداد مستمری بگیران استان را ۴۰ هزار نفر خواند و گفت: عیدی این افراد از ۲۰ تا ۲۷ اسفند امسال واریز خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مسعود علیاری مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان امروز (۱۵ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی […]
۴۵۷ نفر از خادمان مساجد استان زنجان بیمه هستند/ واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ اسفند

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان تعداد مستمری بگیران استان را ۴۰ هزار نفر خواند و گفت: عیدی این افراد از ۲۰ تا ۲۷ اسفند امسال واریز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مسعود علیاری مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان امروز (۱۵ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: تعداد افراد تحت پوشش نظام تامین اجتماعی یکی از مولفه های توسعه یافتگی جوامع محسوب می شود.

وی با یادآوری اینکه قبل از پیروزی انقلاب یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر بیمه شده اصلی در کشور وجود داشت، گفت: این رقم در حال حاضر به ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر رسیده است.

علیاری تعداد بیمه شدگان در زنجان قبل از انقلاب را ۹ هزار نفر خواند و گفت: در حال حاضر ۱۸۱ هزار نفر بیمه شده در استان زنجان وجود دارد.

وی تعداد مستمری بگیران استان قبل از پیروزی انقلاب را ۳۰۰ نفر خواند و گفت: امروز توفیق خدمت به ۴۰ هزار نفر از مستمری بگیران را داریم.

به گفته علیاری در کل کشور تعداد افراد تحت پوشش سازمان قبل از پیروزی انقلاب ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بود، گفت: امروز ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

خبر جدید  بانوی زنجانی در اردوی تیم‌ملی اسکیت

وی ادامه داد: کشور ایران در منطقه به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته در اجرای نظام تامین اجتماعی هستیم.

این مقام مسئول به اقدامات انجام شده در تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بازرسی از کارگاه‌ها به صورت بارزسی های الکترونیکی است به گونه ای که در چهار ماه گذشته ۸۰ درصد کارگاه ها به صورت الکترونیکی بازرسی شدند و کاهش تنش بین کارگر و کارفرما از مزایای بازرسی الکترونیکی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: از سال ۹۴ پرونده الکترونیک ویژه بیمه شدگان جدید آغاز شده و تا پایان امسال هم پرونده ۵۳۰ هزار نفر تحت پوشش قبلی به پرونده الکترونیکی تبدیل می شود.

علیاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۴۶۰ نفر از خانم های خانه دار استان زنجان تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار دارند.

این مقام مسوول ادامه داد: بهمن امسال ۳ هزار نفر از دانش آموزان از بخش های تامین اجتماعی بازدید و مادران خود را از بیمه زنان خانه دار آگاه خواهند کرد.

خبر جدید  قهرمانی زنجانی‌ها در مسابقات دفاع شخصی کشور

وی با اشاره به اختصاص شماره ملی تامین اجتماعی به ۵۳۰ هزار نفر در استان زنجان گفت: از ابتدای سال ۹۳ تا امسال، شاهد رشد ۹۵ درصدی حجم پرداختی مستمری، مستمری بگیران هستیم که  ۲۶ درصد بیش از نرخ تورمی بوده که اعلام شده است.

علیاری با اشاره به اینکه میزان مستمری سازمان تامین اجتماعی بیش از حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار خواهد بود، خاطرنشان کرد: عیدی مستمری بگیران از ۲۰ تا ۲۷ اسفند امسال به حساب افراد واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۶ کارگزاری در استان زنجان راه اندازی شده است، گفت: در آینده نزدیک یک کارگزاری در شهرستان خدابنده راه اندازی می شود تا به برون سپاری و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان کمک کند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه طرح کرامت رضوی با هماهنگی کانون های بازنشستگی اجرا شده است، گفت: یک هزار نفر از مستمری بگیران با سن بالا و حقوق پایین در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد اعزام شدند.

خبر جدید  اقتدار بسیج، حافظ عزت کشور

علیاری ادامه داد: افراد تحت پوشش تامین اجتماعی می توانند از طریق سامانه #۱۴۲* اطلاعات مربوط  به سوابق بیمه شدگان، قوانین، بخش نامه ها، استعلام و  پرداخت حق بیمه کسب کنند.

این مقام مسوول به بخشودگی جرایم ۱۱۰۰ کارگاه در استان اشاره کرد و گفت: حذف محدودیت جغرافیایی تمدید و تعویض دفترچه های تامین اجتماعی و تقسیط بدهی کارگاه هایی مشکل دارد در راستای تسهیل و رفع موانع تولید از دیگر خدمات تامین اجتماعی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: برای نخستین بار در تاریخ تامین اجتماعی میزان بیمه شدگان اجباری استان به ۱۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر رسیده است.

به گفته وی، در استان زنجان ۱۵ هزار و ۵۰۰ راننده درون شهری و برون شهری از بیمه رانندگان،۲۰ هزار نفر از بیمه مشاغل آزاد، ۳۵۰۰ نفر از بیمه اختیاری، ۲۰ هزار نفر از بیمه کارگران ساختمانی، ۴۵۸ نفر از خادمین مساجد و ۲۹۰۰ نفر از بیمه بیکاری بهره مند هستند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد