13:41:15 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶۸ زندانی زنجان در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان زنجان گفت: فردا و همزمان با سراسر کشور ۶۸ زندانی زنجان در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند. حجت‌الاسلام حمیدرضا ولی‌خانی، مسئول فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: ۵شنبه ۱۰ اسفندماه سالجاری مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و […]
۶۸ زندانی زنجان در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند

گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان زنجان گفت: فردا و همزمان با سراسر کشور ۶۸ زندانی زنجان در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام حمیدرضا ولی‌خانی، مسئول فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان، اظهار کرد: ۵شنبه ۱۰ اسفندماه سالجاری مرحله کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، همزمان با سراسر کشور در سطح استان زنجان برگزار خواهد شد که امسال برای سومین سال متوالی زندانیان زنجان نیز در این مسابقات حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه امسال در مجموع ۶۸ زندانی حافظ قرآن کریم در مسابقات شرکت می‌کنند، افزود: از این تعداد ۵ نفر از بند نسوان هستند که دو نفر حافظ کل قرآن کریم، یک نفر حافظ ۱۵، یک نفر حافظ سه و یک نفر نیز حافظ یک جزء از قرآن کریم هستند.
مسئول فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی زندان زنجان گفت: در سال اول حضور در این مسابقات یک نفر از متسابقین نفر اول و دو نفر دیگر توانستند رتبه سوم را کسب کنند.
یادآور می‌شود امسال آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور ۳۷۰۰ نفر در استان زنجان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب