10:45:28 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت کتابخانه عمومی ابهر به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌تمام ماند
رئیس کتابخانه‌های عمومی ابهر در مورد پیشرفت فیزیکی این بنا گفت: کمبود اعتبار باعث شده است این پروژه با وجود پیشرفت ۲۵ درصدی نیمه تمام متوقف بماند.
ساخت کتابخانه عمومی ابهر به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌تمام ماند

شعار سال: عبدالحسین بختیاری در زنجان گفت: در حال حاضر کتابخانه مرکزی این شهرستان ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اما ادامه کار به علت کمبود اعتبار راکد مانده است.
رئیس کتابخانه‌های عمومی ابهر با اشاره به اینکه کتابخانه عمومی شهرستان ابهر با ۲۲۰۰ مترمربع زیربنا در ۳ طبقه در حال ساخت است، گفت: این کتابخانه دارای بخش‌های مختلفی ازجمله سالن‌های مطالعه مجزا برای بانوان و آقایان، بخش کودک و بخش اداری است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اولویت تخصیص اعتبار با پروژه‌هایی با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد است، گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز این پروژه شاهد افتتاح یک کتابخانه مجهز برای استفاده مردم شهرستان باشیم.

خبر جدید  شهردار زنجان بر ساماندهی خطوط حمل و نقل شهری تاکید کرد

مختاری با اشاره به اینکه شهرستان ابهر دارای ۱۲ باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی است، اضافه کرد: طبق آمار ۹۵۰۰ نفر در کتابخانه‌های ابهر عضو هستند.
رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر به برخی از اقدامات انجام شده طی سال جاری در کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال اغلب برنامه‌‎ها به صورت مجازی اجرایی شده است.
وی با اشاره به اینکه در ایام کرونا تلاش شده است که از طریق نشست‌های کتابخوان مجازی و همچنین نشست‌های معرفی کتاب میزان مطالعه کاهش پیدا نکند، افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی آنلاین، ایجاد موج کتاب و کتابخوانی در فضای مجازی و اجرای طرح پویش کتابخوان از جمله این برنامه‌هاست.
بختیاری با بیان اینکه در این مدت بحث اهدای کتاب هم مغفول نمانده است، گفت: در همین راستا یکی از خیرین شهرستان ۳ هزار جلد از کتاب‌های کتابخانه شخصی خود را در موضوعات مختلف به کتابخانه‌های ابهر اهدا کرده است.
رئیس نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان گفت: امسال همچنین ۱۰ هزار جلد کتاب از طریق کتابخانه ملی برای شهرستان جذب شده است که نقش خیرین در این رابطه تاثیرگذار بوده است.

خبر جدید  مشکل مردم روستا‌های اطراف سد ایالو حل شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایبنا، تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۹۹۰۰۳، www.ibna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب