14:04:26 - شنبه 20 اکتبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت گاز استان قزوین در فصل سرما آماده خدمات رسانی است
قزوین- مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: به منظور تأمین گاز پایدار، مستمر برای مشترکین، در آستانه فصل سرما برنامه ریزی لازم برای تعمیرات و بازدیدهای دوره ای از تاسیسات گازی انجام شده است.
شرکت گاز استان قزوین در فصل سرما آماده خدمات رسانی است

به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل مفرد بوشهری با تاکید بر آمادگی همه کارکنان به ویژه کارکنان بهره برداری در ارائه خدمات به موقع در فصل سرد اظهار کرد: بازدید و بررسی تأسیسات از جمله ایستگاه های گاز، خطوط شبکه و شیرهای گاز در اولویت کاری واحدهای بهره برداری در ۶ ماهه ابتدایی امسال قرار داشته است که خوشبختانه به نحو مطلوب انجام شده است و همچنین برگزاری مانورهای مختلف به صورت منظم به منظور شناسایی نقاط ضعف انجام می شود تا نیروهای امداد شرکت آمادگی لازم برای مواجهه با حوادث غیر مترقبه را داشته باشند.

خبر جدید  تحقق 180 درصدی برنامه های اشتغالزایی کمیته امداد استان زنجان

وی افزود: نیروهای امداد شرکت گاز استان قزوین به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشترکین هستند و مردم استان در صورت مواجهه با هرگونه قطع گاز، آسیب دیدگی تاسیسات گاز شهری و هرگونه حادثه مرتبط با گاز در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با شماره ۱۹۴ تماس بگیرند تا نیروهای امداد در حداقل زمان ممکن برای رفع موارد احتمالی در محل حاضر شوند.

خبر جدید  تاسی بانوان از حضرت زینب(س)

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین همچنین با اشاره به نزدیک بودن فصل سرما و افزایش قابل توجه مصرف گاز در بخش خانگی گفت: درخواست ما از مشترکین عزیز مدیریت مصرف است و مدیریت مصرف به معنی درست و به اندازه مصرف کردن انرژی است که اولین منفعت آن پرداخت هزینه های کمتر و کمک به اقتصاد خانواده است. وی اظهار امیدواری کرد با همراهی مردم عزیز استان سال جاری را با استمرا کامل فرایند گازرسانی به بخش های مختلف خانگی، صنعتی و تجاری سپری کنیم.

خبر جدید  تولید هر کالایی ضامن تحقق شعار سال نیست

منبع خبر: خبرگزاری مهر

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب