11:36:58 - یکشنبه 19 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارک بانوان غرب زنجان ۲ ماه دیگر افتتاح می‌شود
شهردار زنجان با بیان این که دومین پارک بانوان زنجان با نگاه بانوان و ورزش طراحی شده است، گفت: دومین پارک بانوان استان با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا دو ماه آینده در غرب زنجان افتتاح می‌شود.
پارک بانوان غرب زنجان ۲ ماه دیگر افتتاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، مسیحالله معصومی امروز در جلسه شورای ورزش همگانی با اشاره به اینکه ورزش اهمیت ویژهای در سلامت جامعه دارد، اظهار داشت: در سطح شهر در تمام پارکها و پارکهای جدید ایجاد شده ست ورزشی نصب شده است.

به گفته وی پارک بانوان غرب زنجان با نگاه ویژه ورزش و بانوان طراحی شده و بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا ۶۰ روز آینده پارک بانوان غرب زنجان افتتاح میشود.

معصومی با اعلام اینکه در ۱۲ پارک در سطح شهر توسط شهرداری ورزش صحبگاهی و در سه پارک ورزش عصرگاهی انجام میشود، خاطر نشان کرد: پویش «دو بهتر از چهار» در استان انجام میشود، ضمن این که سهشنبههای بدون خودرو نیز مدتی است در حال اجرا است تا به پیادهروی اهمیت داده شود.

خبر جدید  احتمال آبگرفتگی و وقوع سیل در زنجان؛ دمای هوا کاهش می‌یابد

وی با اشاره به اینکه تمام قهرمان ورزشی ملی و بینالمللی سال گذشته استان توسط شهرداری تجلیل شدند، افزود: به ۱۰ هیئت ورزشی پرداخت کمک مالی صورت گرفته است.

شهردار زنجان اظهار داشت: در محلات پر خطر و پر جمعیت ورزشهای جمعی تحت عنوان آیینهای بومی و محلی برگزار میشود علاوه بر این در شهرداری نیز سعی شده تا مکانی برای ورزش کارکنان اختصاص یابد.

فرماندار زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه مکانهایی همانند آموزش و پرورش نیازمند داشتن سالن ورزشی هستند، گفت: در سطح استان برخی از سالنهای ورزشی در بیشتر اوقات قفل است و دلیل آن واگذاری به بخش خصوصی است.

خبر جدید  نه به معامله قرن| حضور وزیر دفاع در جمع راهپیمایان روز قدس در زنجان+ عکس

به گفته وی باید شرایطی فراهم شود تا از امکانات و سالنهای موجود به درستی استفاده شود زیرا برخی طرحها اجرا میشود اما با مقاومتهایی مواجه میشود.

عسگری گفت: همانند پیاده راه سبزه میدان باید مسیرهای دوچرخه سواری نیز راه اندازی و ایمن سازی شود تا افراد انگیزه لازم را برای این کار داشته باشند.

مدیرکل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان نیز در این جلسه با اعلام این که در رتبه بندی جهانی کشوری افسرده هستیم، اظهار داشت: باید کارهایی صورت گیرد تا این افسردگی ترمیم شود و تبدیل به بحث فزاینده شاد بودن شود.

به گفته وی باید به وضعیت اقتصادی و اجتماعی خانوادهها سر و سامان داد، در کنار این مشکلات نباید گرایش به سمت ورزش را نیز فراموش کرد.

خبر جدید  رئیس هیئت بسکتبال استان زنجان انتخاب شد

طهماسبی اظهار داشت: در برخی از موارد افراد دسترسی درستی به امکانات ورزشی ندارند، حتی برخی خانوادهها توان مالی برای حضور در باشگاههای ورزشی را ندارند این فضاها در اختیار دستگاههای اجرایی است و میتوانند امکانات ورزشی را با کمترین هزینه در اختیار نوجوانان و جوانان قرار دهند.

وی افزود: به نظر میرسد در ساختارها و تفکرات مشکلات وجود دارد و در برخی مواقع به صورت جزیرهای عمل میشود باید سیاست گذاریها عمق بیشتری داشته باشد تا دستگاههای اجرایی امکانات را در اختیار ورزش و جوانان قرار دهند تا دانش آموزان نیز در تمام سال از امکانات ورزشی برخوردار شوند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: پارک بانوان غرب زنجان ۲ ماه دیگر افتتاح می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب